War in UkraineUp-to-date information on our Facebook page - https://www.facebook.com/Falangeoriental

Nuestros Principios del Nacional-Justisialismo Сristiano >>>

¡Una nación es lo mejor en que se convierte un pueblo!
¡El nacionalismo es la forma más elevada de patriotismo de un pueblo unido en un solo estado!
¡Nacionalismo es imposible sin justicia social!
¡La justicia social es imposible sin un nacionalismo cristiano!
¡Nuestra hermosa herencia y nuestro excelente futuro son las dos bases de nuestro presente constructivo!
¡La dignidad humana, los derechos humanos y la libertad humana solo son posibles en el estado nacional de justicia social!
¡La democracia es la participación de los ciudadanos en su destino común! ¡Y la capacidad de protegerla!
¡Por la libertad, la dignidad y la democracia!
¡Por el honor de la familia, el trabajo bendito y la patria sagrada!
¡Y que Dios, la Virgen María y todos los santos de la Iglesia cristiana nos ayuden en esto!
Jefe Supremo de la Falange Oriental de las Juntas Ofensivas Social Cristianos (FO de las J.O.S.C.)
***
Нация - это то лучшее, чем становится народ!
Национализм - это высшая форма патриотизма народа, объединенного в единое государство!
Невозможен национализм без социальной справедливости!
Социальная справедливость невозможна без христианского национализма!
Наше прекрасное наследие и наше превосходное будущее - две основы нашего конструктивного настоящего!
Человеческое достоинство, права человека и свобода человека возможны только в национальном государстве социальной справедливости!
Демократия - это соучастие граждан в своей общей судьбе! И способность её защищать!
За свободу, достоинство и демократию!
За честь семьи, благословенный труд и священное Отечество!
И да поможет нам в этом Бог, Дева Мария и все святые христианской церкви!
Верховный вождь Восточной Фаланги Хунт Социал-Христианского Наступления (FO of J.O.S.C.)

28 апр. 2023 г.

80-та річниця створення легендарної Дивізії ГАЛИЧИНА

Василь Коружак: 28 квітня 2023 - 80-та річниця створення легендарної Дивізії ГАЛИЧИНА

  Це були справжні Герої.

  Це були справжні Воїни.

  Це були справжні Лицарі, які зберегли український народ від ганьби безчестя з-за цілковитої колоборації з найлютішим ворогом всього живого і всього прекрасного, що було на Світі - з комуністичним злочинним режимом Сталіна нової імперії россійського народу формату СРСР.

   Того самого Сталіна, який винищив весь цвіт української культури, багатьох мільйонів найкращих синів і доньок українського народу на всіх українських землях УРСР і РСФСР - від Збруча, по Кавказ і до Сахаліну.

   Страшний ГОЛОДОМОР, незліченні репресії, депортації, наджорстка сталінська антиукраїнська пропаганда зламали волю більшості народу українського та змусила багатьох мільйонів українців вірно служити безжальним катам народу свого - україноненависному режиму Сталіна та клятому СРСР.

   Лиш галичани, не скорились але об'єднані в галицьку Дивізію ГАЛИЧИНА, яка згодом стала "Першою українською дивізією Української Національної Армії" (1 УД УНА), стали в тан кривавий з незліченними сталінськими ордами зазомбованих комунізмом жителів СРСР.

  Вічна слава безстрашним та безсмертним воїнам Дивізії ГАЛИЧИНА!

"Моя честь називається вірність!"

------------

Роман Івасів: За що маємо бути вічно вдячним воякам Української Дивізії «Галичина»

Українську Дивізію «Галичина» було створено 28 квітня 1943 р. українськими національними силами, як основу майбутньої Української національної армії. Нагадаємо, що на 18 червня 1943 р. до дивізії записалося 84 тис. добровольців, пройшли медкомісію 52 тис., але у дивізію зачислено тільки 13 тисяч. У листопаді 1943 р. додатково призвано ще 6 тис., так що в навчальні табори відправили 17 200 осіб. Після наближення фронту бажаючих записатися до дивізії стало набагато більше…

За військову доблесть

Битва під Бродами тривала від 13 липня до 23 липня 1944 р. Співвідношення сил Червоної Армії й Вермахту у людях складало 4 до 1, у зброї 5 – 6 до 1. Упродовж 17-22 липня тривали запеклі бої за участю 14-ї Галицької добровольчої дивізії «Галичина». Дивізія втратила до 70 % складу, в той час, як німці цілими частинами здавалися до полону. З 11 тисяч офіцерів і вояків дивізія втратила 5-ть тисяч бойового складу: 4 тисячі полеглих з часткою полонених і ще 1 тисячу важкопораненими. Лишень приблизно 3-и тисячі вирвалися з оточення і дістались на захід. На відміну від інших частин Вермахту, які здавались у полон цілими військовими частинами, дивізійники показали високу боєздатність і мужньо чинили опір переважаючим силам більшовиків. Про що відзначили як німецьке та совєцке командування. В найжорсткіших рукопашних атаках й контратаках дивізійників легко було впізнати за староукраїнським бойовим кличем "Слава!" Надзвичайну військову доблесть українські стрільці-добровольці проявили на полі бою, коли Дивізія «Галичина» скувала в одному місці сили трьох совєцких армій і утримувала таку ситуацію впродовж трьох діб (25 дивізій Красной армії налічувало до 320 тис. чоловік) до 24 липня! 

За вірність Вітчизні

Після Бродівської битви до 3.000 дивізійників «Галичини», не маючи змоги вирватись з ворожого оточення, перейшли у лави УПА,  яка вела бойові дії на два фронти – проти німецьких і проти совєцких окупаційних військ. І багато з дивізійників у цій боротьбі склало свої голови за Вітчизну.

Бродівська битва зіграла неоціненну роль у збереженні міста Львів. За її час німецькі частини залишили місто, тому боїв з більшовиками у Львові майже не було. Саме у значній мірі і завдяки військовій доблесті українських вояків-добровольців 14-ї Галицької добровольчої дивізії СС «Галичина», про що згадувано вище. Таким чином вся архітектура міста з його храмами і будівлями й усіма мешканцями не потрапили під масовані артилерійські й танкові обстріли та бомбардування. І сьогодні ми бачимо Львів як в минулому, з його понад 2400-а пам'ятками архітектури національного і місцевого значення, починаючи від середньовіччя.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.