War in UkraineUp-to-date information on our Facebook page - https://www.facebook.com/Falangeoriental

Nuestros Principios del Nacional-Justisialismo Сristiano >>>

¡Una nación es lo mejor en que se convierte un pueblo!
¡El nacionalismo es la forma más elevada de patriotismo de un pueblo unido en un solo estado!
¡Nacionalismo es imposible sin justicia social!
¡La justicia social es imposible sin un nacionalismo cristiano!
¡Nuestra hermosa herencia y nuestro excelente futuro son las dos bases de nuestro presente constructivo!
¡La dignidad humana, los derechos humanos y la libertad humana solo son posibles en el estado nacional de justicia social!
¡La democracia es la participación de los ciudadanos en su destino común! ¡Y la capacidad de protegerla!
¡Por la libertad, la dignidad y la democracia!
¡Por el honor de la familia, el trabajo bendito y la patria sagrada!
¡Y que Dios, la Virgen María y todos los santos de la Iglesia cristiana nos ayuden en esto!
Jefe Supremo de la Falange Oriental de las Juntas Ofensivas Social Cristianos (FO de las J.O.S.C.)
***
Нация - это то лучшее, чем становится народ!
Национализм - это высшая форма патриотизма народа, объединенного в единое государство!
Невозможен национализм без социальной справедливости!
Социальная справедливость невозможна без христианского национализма!
Наше прекрасное наследие и наше превосходное будущее - две основы нашего конструктивного настоящего!
Человеческое достоинство, права человека и свобода человека возможны только в национальном государстве социальной справедливости!
Демократия - это соучастие граждан в своей общей судьбе! И способность её защищать!
За свободу, достоинство и демократию!
За честь семьи, благословенный труд и священное Отечество!
И да поможет нам в этом Бог, Дева Мария и все святые христианской церкви!
Верховный вождь Восточной Фаланги Хунт Социал-Христианского Наступления (FO of J.O.S.C.)

29 окт. 2022 г.

Членам і прихильникам Націоналістичного Руху!

У 1944 році основні сили українських націоналістів були змушені покинути Україну. Для тих, хто залишався під московською окупацією ОУН поширила листівку, яка не втратила своєї актуальності.

«Будь обережний!

Уважай, щоб цей клаптик паперу не попав до рук непокликаних осіб!

Членам і прихильникам Націоналістичного Руху!

1. Де ви не були б і що не робили б - вдома чи поза ним, в Україні, чи поза нею, на праці українській чи чужій, на селі, чи в місті, в уряді, верстаті, чи в школі, на примусовій роботі, чи добровільній, при поліції, чи в чужому війську - все пам’ятайте, що ви є членами великої, колись вільної, славної та могутньої, сьогодні поневоленої, кров’ю і руїною позначеної Української Нації.

2. Знайте, що славу, могутність і державу здобудемо Українському Народові лише при помочі Української Національної Революції.

3. Передовики Української Національної Революції були і є УВО-ОУН, що, кладучи геройські жертви, без жадного розголосу і самохвали, йшли та йдуть крок за кроком наперед, що дальше, то ближче до національного ідеалу - до Самостійної Соборної, від нікого незалежної Української Держави.

4. Тямте, що до останнього зудару з ворогами України ми мусимо виступити всі разом, з однією ідеєю й одним чином! В такий час, як сьогодні «не сміє брат на брата йти у бій!». Хто це робить, робить в користь ворогів. Всіх українців з’єднує одна ідея - здобути Самостійну Соборну Державу. Все, що нас роз’єднує - мусить відійти геть набік! Ми кличемо всіх українців під стяги одного Національно-Революційного Фронту боротьби з ворогами України!

5. В зустрічі з чужинцями, прихильниками українській визвольній справі, з’ясовуйте, що в Европі не буде спокою, доки Україна по своїй волі не стане Самостійною Державою. З чужинцями в жодному випадку не говоріть про наше внутрішнє роз’єднання, та з’ясовуйте його, коли це конечно, як намагання ворогів України розбити нас знутра.

6. З ворогами України не вести жадних переговорів. З ними ми можемо «говорити» лише на полі бою!

7. Будьте обережні на кожному кроці, в кожній ситуації! Ворог не спить! З незнаними людьми не говоріть про політичні справи.

8. Кожний день, кожну годину використовуйте на призначену роботу для Визвольної Справи, на поглиблення знання! Кожний у своєму званні! Селяни, робітники, військовики, науковці, адміністратори, промисловці, купці, ремісники, інженери, лікарі та інші! Україна в час національного зриву і в початках державного будівництва потребуватиме всіх вас, вашого розуму, вашого здобутого працею досвіду й знання, вашої дисциплінованости, вашої крови! Не марнуйте даром часу, не витрачайте даром здоров’я!

9. Може статись, що ви будете довший час без зв’язку, відомостей та вказівок. Знайте, що коли прийде час, вас найдуть і покличуть! Вмійте, хоч як це важко буде вам приходити, виждати до пригожої хвилини! Готуйтеся до цього! «Кінець діло хвалить!» Організуйте групи прихильників ОУН. Будьте піонерами Визвольного Руху України!

10. Ми взиваємо всіх вас: будьте готові на наш наказ, на наш заклик! За Україну! Ми переможемо, бо з нами Бог!

Хай живе Українська Національна Революція, що принесе визволення українському поневоленому і многострадальному народові!

Слава Україні! 

Вождеві Слава!»

Полікарпенко Г. Організація Українських Націоналістів під час Другої світової війни : На чужині, 1951.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.