War in UkraineUp-to-date information on our Facebook page - https://www.facebook.com/Falangeoriental

Nuestros Principios del Nacional-Justisialismo Сristiano >>>

¡Una nación es lo mejor en que se convierte un pueblo!
¡El nacionalismo es la forma más elevada de patriotismo de un pueblo unido en un solo estado!
¡Nacionalismo es imposible sin justicia social!
¡La justicia social es imposible sin un nacionalismo cristiano!
¡Nuestra hermosa herencia y nuestro excelente futuro son las dos bases de nuestro presente constructivo!
¡La dignidad humana, los derechos humanos y la libertad humana solo son posibles en el estado nacional de justicia social!
¡La democracia es la participación de los ciudadanos en su destino común! ¡Y la capacidad de protegerla!
¡Por la libertad, la dignidad y la democracia!
¡Por el honor de la familia, el trabajo bendito y la patria sagrada!
¡Y que Dios, la Virgen María y todos los santos de la Iglesia cristiana nos ayuden en esto!
Jefe Supremo de la Falange Oriental de las Juntas Ofensivas Social Cristianos (FO de las J.O.S.C.)
***
Нация - это то лучшее, чем становится народ!
Национализм - это высшая форма патриотизма народа, объединенного в единое государство!
Невозможен национализм без социальной справедливости!
Социальная справедливость невозможна без христианского национализма!
Наше прекрасное наследие и наше превосходное будущее - две основы нашего конструктивного настоящего!
Человеческое достоинство, права человека и свобода человека возможны только в национальном государстве социальной справедливости!
Демократия - это соучастие граждан в своей общей судьбе! И способность её защищать!
За свободу, достоинство и демократию!
За честь семьи, благословенный труд и священное Отечество!
И да поможет нам в этом Бог, Дева Мария и все святые христианской церкви!
Верховный вождь Восточной Фаланги Хунт Социал-Христианского Наступления (FO of J.O.S.C.)

24 авг. 2022 г.

Софія Дніпровська: Проглядається закономірність: чим менше українського у владі, тим катастрофічнішими є наслідки її діяльності

Аналізуючи політичні події 3-х останніх десятиліть, можна з упевненістю стверджувати, що національно-визвольні процеси в нашій країні ще далекі від завершення, позаяк і всередині неї, і в світі діють потужні сили, що відмовляють етнічним українцям у природному праві панувати у своїй сторонці (с) - керувати власною державою на користь титульній нації.

Україну на їхню думку повинні очолювати або представники обраної касти колонізаторів (що складається з навезених сюди Імперією людей неавтохтонного/змішаного походження та зденаціоналізованих місцевих колаборантів - така собі відрижка совєцкого народа, поспіхом перефарбована в державні кольори поверх краснознамьонного), або на крайній випадок якісь нові місцеві скотиняки на підсосі і на повідку в представників колоніальної адміністрації/міжнародних філантропів.

Саме ця обставина (а не якісь там особисті й політичні вади - реальні й вигадані) породила шалені дифамаційні кампаніі проти двох українських президентів - третього і п'ятого, що були підхоплені скаліченим геноцидами несвідомим народним загалом і підготували ґрунт для збройної інтервенції проти нашої держави.

Перші 2 очільники держави - Кравчук і Кучма - були мєсними кадрами колоніальної адміністрації, просіяними крізь кадрове сито Імперії (Кучма той узагалі був класичним образчиком перевертня).

Ющенко ж був першим УКРАЇНСЬКИМ президентом, що не належав ні до номенклатури, ні до меншин, був самостійним десіжен-мейкером, що спирався на автохтонний капітал і мав виразну національну позицію - системно працював на відродження української нації наскільки це дозволяли його обмежені ворогами українського народу і національної української держави політичні й економічні можливості.

Порошенко був представником цього самого автохтонного капіталу, національної буржуазії, що в модерні часи є ініціатором і економічною основою національно-визвольних рухів.

Це дуже не подобалося Москві, її продуктам усередині країни і деяким євроатлантичним структурам (що розглядали Україну як 1 із плацдармів для реалізації своїх божевільних ідей тотальної мультикультуралізації і денаціоналізації) і вони доклали всіх зусиль, щоб замінити етнічних українців на вищих посадах "гражданамі нєважнокакойнациональності".

2012 рік став тріумфом колоніальної адміністрації, що опанувала і владну, і опозиційну нішу (витіснивши з неї старих вусатих нацдемів у вишиванках із китичками і живою й соковитою українською мовою), що мало драматичні наслідки для країни, яку боротьба (безвідповідальних і політично мало компетентних) етнічних ОЗУ за корито зробила зручним об'єктом для зовнішньої агресії.

І якщо 2014 ще можна кваліфікувати як випадковий збіг, то в 2022 уже чітко проглядається закономірність: чим менше українського у владі, тим катастрофічнішими є наслідки її діяльності.

Не спромігшись у 91 році провести ефективну люстрацію (що є обов'язковим елементом будь-якого успішного національно-визвольного процесу) і відмовившись від принципу етнічної солідарності як віджилого, нерелевантного сучасним "демократичним стандартам" і негуманного по відношенню до громадян України неавтохтонного походження (які тоже хочуть кушать і нємножко поруководіть), ми загнали тяжку хворобу глибоко всередину національного організму і підвели країну до розстрільної ями.

Гуманність і поступливісь щодо нахабних і жадібних продуктів колоніалізму обернулася гуманітарною катастрофою, в якій ризикують загинути страшною смертю всі, включно з тими, кого ми так боялися потіснити із ким носилися, як дурень із писаною торбою.

Бо й москва, і продукти москви, які вона залишила по собі, як зозуля яйця, живуть і діють за принципом: ні собі, ні людям. І якщо дати їм волю, вони весь світ утоплять у багні.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.