Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

31 окт. 2019 г.

Свята великомучениця Злата

31.X.1795 р.

Сьогоднi Православна церков вшановує Злату (Хрису, Хрисію) Мегленську, святу великомученицю.

У цей день в 1795 році, в болгарському місті Слатине, була закатована прекрасна діва.

Подвиг сміливої дівчини міг би послужити прикладом для сучасних представниць прекрасної статі, особливо тих, що дуже полюбляють зв'язки з інородцями, адже вона в свою честь, цнотливість, гідність і гарячу віру в Христа цінувала вище життя.

Злата Мегленська була обдарована надзвичайною духовною і тілесною красою. Болгарія в той час перебувала під багаторічним гнітом Османської Імперії. Природньо, що християнському населенню доводилося постійно стикатися з тиском і самоуправством мусульманських владик, як і нашій героїні.

Один знатний і багатий турок забажав юну красуню. Щедрі обіцянки, вмовляння родичів і подруг були відкинуті Златою. Тоді прийшла черга погроз, а потім насильства.

Але навіть багатомісячні, і все більш витончені тортури не похитнули стійкості і віри, не зломили духу сповідницi Христової.

Горда Злата Мегленська вибрала смерть замість приниження і зради. Вона була підвішена до дерева, і по-звірячому порубана шаблями...

Але її життя продовжилось в серцях християн. А Злата, ставши святою, продовжила діло Христове.

Вже в XX столітті, 26 жовтня 1912 року, вона зробила Велике Диво, і врятувала македонську столицю Скоп'є. Цього разу турки мали намір повністю вирізати населення міста, що повстало проти Османської імперії. На допомогу прийшла великомучениця Злата Мегленська, явивши перед обложеними повстанцям свій лик. В результаті - блискуча перемога християн.

Ось так, завдяки цнотливості і непорочності було врятоване місто, і вороги Христа відчули на своїй шкурі гідну помсту святої діви.
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru