Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

27 окт. 2019 г.

Костянтин Рахно: Судячи з усього, ми на порозі іспанських свинцевих 2020-х...

Питання перезахоронення Франсіско Франко Баамонде має кілька шарів проблеми.

Перш за все, воно нівелює ту політику примирення, яку ставлять за приклад Україні й решті країн Східної й Південної Європи.

Перезахоронення каудільйо означає, що примирення лівих і правих в ім"я єдиної Іспанії скінчилося. Відтепер триватиме друга фаза громадянської війни - посмертна. Починається війна з мерцями, їхніми похованнями й пам"яттю про них.

Така, як у Німеччині, де плюндрування кладовищ стало нормою.

Характерно, що цю війну розпочали ліві, хоча давно померлий каудільйо їм уже ніскільки не заважав жити й діяти. Ненависть до нього обумовлюється тим, що Франко - чи не єдиний правий політичний діяч Європи, який вижив, не ставши жертвою англоамериканської чи радянської окупації, розбудував країну так, як вважав за потрібне, залишив нащадків і помер у зеніті слави.

Жоден іспанець не погодився викопувати - це зробив іммігрант із Домініканської республіки. Десятки молодих прибічників стояли на імпровізованій месі. Близько двох сотень прихильників Франко, які зосереджувалися під охороною поліції приблизно в 300 метрах від кладовища, пішли в її оточенні та з молитвами до головного входу кладовища, розташованого в Ель Пардо. Вони залишили квіти біля воріт кладовища і перед розпуском заспівали "Обличчям до сонця" на честь Франко. Вивозити тіло ганебно довелося гелікоптером.

Слід зауважити, що навряд чи іспанська правиця знічено замовкне. Тим більше перед обличчям подій у Каталонії. Судячи з усього, ми на порозі іспанських свинцевих 2020-х...
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru