Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

28 дек. 2016 г.

Наталя Довгич: Білоруський слід донецького тероризму

Як відомо, у лавах терористичних організацій ДНР і ЛНР воюють найманці з різних країн – Сербії, Ізраїлю, Франції, Південної Осетії. Є серед них і громадяни Білорусі, переважно російського чи донсько-козацького походження. Трапляються серед них і зросійщені етнічні білоруси. Свого часу розголосу набув випадок із громадянином Білорусі Дмитром Макаревичем, 1993 року народження, що «засвітився» в лавах незаконних збройних формувань «Новоросії», спонсорованих Кремлем. Макаревич відслужив в лавах ЗС Білорусі, більш того, в одній з елітних військових частин – 5-й окремій бригаді спеціального призначення Головного розвідувального управління, яка дислокується в містечку Мар’їна Горка (в / ч 89417). З Білорусі походить і снайпер терористів Наталя Красовська на прізвисько «Сонечко», 1980 року народження, на рахунку якої чимало вбитих українських військових. Щоправда, мешкає вона переважно в Росії, а в Білорусь в’їздить за фальшивими документами.

Справа в тому, що кримінальний кодекс Білорусі (статті 132 і 133) передбачає покарання за найманство у військових операціях на території інших держав. Про що раніше і попереджав білоруський Комітет держбезпеки. Йдуть арешти, порушуються кримінальні справи, й Красовська не стала винятком. Вже зараз бойовики жаліються, що ті з них, хто вирішив узяти відпустку й з’їздити додому в Білорусь до рідних, назад не повернувся, зв’язок з ними втрачено. Частина найманців вже вирішила продовжити воювати в Сирії, бо додому їм шляху нема.

Проте підпільне вербування триває. Зокрема, в агітації за «Новоросію» та наборі через соцмережі бажаючих повоювати проти американських глобалістів був помічений мінський лівий публіцист російського походження Єгор Чурілов, 1976 року народження. Він є співголовою прокремлівської організації «Цитадель» – офіційного партнера Євразійського Союзу молоді сумнозвісного Олександра Дуґіна. Строкову службу Чурилов, що характерно, служив у роті розвідки 3-ї окремої бригади спеціального призначення внутрішніх військ РБ, зараз офіційно працює в сфері інформаційних технологій.
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru