Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

24 авг. 2016 г.

Марина Аркатова: Двояке почуття

Двояке почуття. Свято для патріотів та розумних людей. І жах, що ж за державу ми побудували?

День Незалежності. Ми вже 25 років незалежні від Росії. Номінально.

Від країни, яка провела найстрашніший експеримент над людьми. Вона вбила людину в людині. Перетворила людей в біомасу. ҐУЛАҐами, розстрілами, голодомором, переселенням найнепокірніших народів. Кров, біль, страждання. Мільйони покалічених доль. І ось нарешті ми вільні.

Але ... Двадцять п'ять років ми створювали державу, в якої неможливо жити і дорого померти.

Не працює соціальний захист населення. На рівні країни третього світу: медицина і освіта. Повністю знищений малий та середній бізнес.

Все для блага «еліти». Наша «еліта» - це колишні бандити і рекетири. Комсомольці - пройдисвіти та комуністичні діячі. Двадцять п'ять років йде не прикритий грабунок країни та народу. За цей час бандити стали олігархами, депутатами - вшанованими людьми. Зберігши бандитські методи розправи над неугодними. За образом і подобою Росії. Країни від якої ми, нібито позбулися 25 років тому.

25 років ! Ціле покоління нових рабів для нашої «еліти».

Але все це мабуть можна було б пережити, якби не ВІЙНА.

Виявляється, за 23 років незалежності у нас не було армії (?!). Тільки зараз, з крові, страшних втрат була сформована армія. І не завдяки «еліті», а всупереч.

На сході України гинуть наші солдати. Вони не хлопчики з церковного хору і не лицарі без страху та докору. Просто для них Україна - це ціна їх життя.

Саме від них та від нас залежить наше майбутнє. Незалежна сильна Україна, яку не соромно буде залишити дітям.

І коли ми це зрозуміємо - станемо дійсно незалежними.

А поки що... парад з елітарними пиками на трибунах. Патріоти за гратами. Зубожіння та залишки надії.

Україна. День Незалежності / Ukraine. Independence Day


Україна. День Незалежності.
24 серпня. Україна святкує другий рік своєї справжньої Незалежності від Російсько-Совєтської Імперії.
Наша країна заплатила велику ціну за свою свободу. І тепер ніхто не зможе забрати її у нас. Тому що з нами весь світ, з нами правда, з нами Бог.

Ukraine. Independence Day.
August 24. Ukraine is celebrating its second anniversary of real Independence from the Russian-Soviet Empire.
Our country paid the highest price for its freedom. And now nobody will be able to take it from us. Because the whole world is on our side, the truth is on our side, God is on our side. 
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru