Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

28 апр. 2015 г.

Ольга М.: Стати господарями власної долі

Повернулася днями з Харкова ... Досі під враженнями, приємними враженнями ... Мешканці першої столиці України пояснили мені Своїми діями багато чого про наші соціальні інститути ...

З перших кроків цим гордим містом стало зрозуміло, що воно ожило, воно інше, це вже не той Харків який був і таким він ніколи мабуть вже не буде ... І справа тут не в синьо-жовтих прапорах, і не в людях що одягли вишиванки і навіть не в великій кількості військових різного роду на вулицях ... Справа у вчинках.

... Ще мандруючи з вокзалу почула горді слова таксиста: "У нас тут, в Харкові, все спокійно", не одразу зрозуміла, та потім втямила ...

Спокій в Харкові береже громада міста, яка через мережу створила щось на зразок народної поліції онлайн і загонів швидкого реагування, чим і пишається цілком заслужено. Виглядає то так, що всі стежать в місті за тим, що навколо відбувається і як тільки помічають якусь підозрілу активність то одразу інформують у свої спільнотах, далі негайно виїзджають до місця де ця активність була помічена і вже по-чоловічому наводять з тим лад ... Таким чином в місті, фактично ще в зародку, придушуються спроби розхитати ситуацію ... Більше ніхто не чекає заступників, визволителів ....  

Мешканці міста самі стали господарями власної долі, створили фактично народну СБУ і поліцію ... Наші соціальні інститути ще живуть в суспільстві СРСР, а от спільноти все частіше починають формувати нові інституційні порядки, що особливо відрадно бачити на Сході країни ...

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru