Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

7 мар. 2014 г.

Дані про сербських бандитів у Криму підтвердилися!

У справі розшукуваного українськими націоналістами Драґана Станоєвича, котрий у соціяльних мережах закликав сербів до збройного захисту режиму Януковича, - новий поворот.


Його заклики були таки почуті.

На півострові з'явилися люди у формі сербського праворадикального руху четників, який підпорядковується ув'язненому в Гаазі самопроголошеному воєводі - військовому злочинцеві Воїславу Шешелю. Саме ці військові формування відповідальні за масові вбивства в Хорватії, наприклад, в Овчарі під Вуковаром. Тільки героїчна боротьба хорватського народу за свою свободу, державність і цілісність країни змогла спинити сербську навалу.

Разом із окупаційними військами та рядженими російськими "казаками" ті, кому не вдалося розбудувати на крові мирного населення самопроголошену Республіку Сербська Країна, збираються поратися на Кримському півострові. Що це означає для таврійців, важко й уявити. Очевидно, плянується етнічна чистка, тому погукали фахівців.

 

На сторінках Драґана Станоєвича, котрий якраз підтримує тісні стосунки з російським псевдокозацьким рухом і має якісь їхні звання, у соціяльних мережах лунають заклики  його друзів "захистити Крим". Сам очільник сербської діяспори в Евразії (так, саме Евразії, ніби оміряна путінська неосталіністська імперія вже є реальністю) не відмежовується від тих, хто прибув підтримати інтервенцію Російської Федерації.

Тим часом у Белграді навпроти російського посольства серби провели мирну акцію протесту, що отримала назву "Ні війні в Україні." Кілька десятків активістів руху "Жінки в чорному" мовчки зупинилися перед посольством з прапорами "Дайте миру шанс" і "Зупиніть тиранію Путіна". Про це повідомляє сербська служба радіо "Свободна Европа".

2 комментария:

  1. Ответы
    1. Анонимный6 мая 2014 г., 15:07

      MORAJU POPUSITI KURAC SVIM SRBIMA KOLKO NAS IMA!! PUSITE KURAC FASISTI,IMA VAS I U SRBIJI,SVE CE TO POLAKO...JEDAN PO JEDAN ...

      Удалить

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru