Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

14 окт. 2013 г.

14 Octobre 2013 : March Ukrainian Nazionalists in Drogobych


Дрогобич марш УПА з смолоскипами 

Слава воякам УПА! Любимо, цінуємо!


Шана героям УПА від українських художників!


"Триптих"
Шана героям УПА від українських художників!

УПА-Захід - Ігор Бежук
УПА-Південь - Дмитро Лісенбарт
УПА-Північ - Віталій Січкарчук

Поздравляем всех Украинцев и их союзников с юбилеем создания Украинской Повстанческой Армии!

Поздравляем всех Украинцев и их союзников с юбилеем создания Украинской Повстанческой Армии(УПА)!

Слава храбрым украинским партизанам, которые сражались против превосходящей военной мощи СССР и Третьего Рейха, за независимость и волю Украины!

День непримиренності

Усі, хто вважають, що історія — це сукупність дат, подій та постатей, ганебних чи славних, гідних чи безчесних, переможних та переможених, глибоко помиляються. Історія — це символізм, втілення у тремтливій матерії минулого людської надії, надії зараз, надії на майбутнє. Лише так те, що вже не існує, допомогає творити те, чого ще не існує. І сьогоднішня історична дата - зайвий привід для того, аби не забувати, для чого власне нам дана пам'ять.

Люди невимогливі та малоосвічені (наприклад, радянці) не здатні розрізняти символи, не вміють і не мають бажання, аби серед минулого бачити дороговкази на майбутнє, гордовиті та містичні, як сяйво маяку у небезпечному сталевому тумані. Буквальне сприйняття історії — жалюгідна слабкість, права на яку не мають ті, хто бере відповідальність за майбутнє. Це слабкість, права на яку позбавлені українські націоналісти.

Засновники Української повстанчої армії зналися на символах і не даремно обрали 14 жовтня. Вони нагадали своїм сучасникам і нащадкам тяглість традиції українського спротиву через століття і через покоління. На жаль, скуйовджена радянщиною генерація нинішніх співвітчизників не бачить цього, вперто наслідуючи в цей день традиції лицемірного "9 травня" із перевдяганням в однострої, солодким пафосом слів та виштовхуванням у передні лави ветеранів страшної війни.

14 жовтня — сакральний день, у який ясно та жорстко проступають риси українства, яке билося завжди. УПА — це сторінка нашого спротиву, але наш спротив — це не лише УПА, так само як і Україна — це не лише темні волинські ліси і прозорі Карпати. Сьогодні — день української непримиренності, день пекучої люті, відчайдушної звитяги, зухвалої хоробрості.

Найкраща шана минулому — не мавпувати його, із параноїдальною прискіпливістю відвторюючи побутові подробиці, калькуючи цілі та дії. Найкраща шана минулому — не повторювати його помилок, не йти сліпо битим шляхом, а надихаючись волею попередників, прокладати нову путь. Віддайте танці на кістках азійським шаманам, собі залиште нашу непримиренність.

Зі святом.
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru