Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

4 апр. 2013 г.

Квітка Цісик / Kacey Cisyk — американська співачка (сопрано) українського походження

У ЗМІ останнім часом багато згадують про Квітку Цісик, але рідко, навіть дуже рідко згадують, що вона була пластункою. На фото пластовий ансамбиль "Соловейки", що був створений на базі 30 куреня імені Софії Галечко в Нью-Йорку.

Квітка сидить з гітарою крайня праворуч. Вечір присвячений пам'яті Романа Шухевича. 1970 р.

Квітка Цісик (4 квітня 1953, Квінз, Нью-Йорк — 29 березня 1998, Мангеттен, Нью-Йорк)  народилася в Нью-Йорку у родині українських емігрантів з Коломиї (Прикарпаття). Батько був скрипалем, тож, не дивно, що і його діти - Марія та Квітка - отримали музичне виховання.

Англомовна публіка знала її як КейСі - від сполучення літер імені КС ( Kvitka Cisyk, "Kacey" or "Cassie" Cisyk). Фільм «You Light Up My Life» (1977), в якому вона виконувала пісні, було відзначено «Оскаром» та «Золотим глобусом» за кращу пісню до кінофільму (Цісик також грала в епізодичній ролі у цьому фільмі). З 1982 року і до самої смерті Квітка залишалася єдиним голосом компанії «Ford Motor Company». Була найпопулярнішою виконавицею рекламних джинглів у США.

Її голос звучав у оперних та естрадних залах, рекламних роликах, але найширше визнання вона отримала як виконавиця українських народних пісень. Касети з її альбомами "Пісні України" та "Два кольори" поширювалися між людьми на Радянській Україні.


Так сталося, що приїхати до своїх найвідданіших слухачів, котрі навіть не уявляли як вона виглядає, їй не довелося. Єдиний візит Квітки на історичну батьківщину предків відбувся у 1983 році, коли про жодні концерти і мови не могло бути.

Вона померла у 1998-му, не доживши кількох днів до 45 років, від раку молочної залози. Так сталося, що від цієї ж хвороби померли її мама та сестра. У пам'ять про Марію Цісик засновано благодійний фонд, який закуповує і передає на Україну мамографічне обладнання.

Епіграфом до другого альбому пісень Квітка обрала такі слова - "Ця збірка пісень — бажання мого українського серця вплести радісні нотки в розпатлане життям полотно, на якому вишита доля нашого народу".



Київська академія свт. Петра Могили - Academia Kiioviensis Mohileana


Київська академія свт. Петра Могили - Academia Kiioviensis Mohileana

Наша Академія функціонує в манірі Платонівської академії, без казенного пафосу пострадянських "університетів". Позаяк на нашій широті ми не знайдемо оливкового гайочку, заняття відбуватимуться під тінню дерев старого Ботанічного саду в центрі Києва, (коли трохи потеплішає). До навчання не приймаються особи, неспроможні напам'ять прочитати Символ Віри.

Сторінка Академії у Фейсбук: www.facebook.com/academia.kyiv
Запис у кандидати відбувається за адресою: kma2013@ukr.net

Богдан Вишневецький: Skylane


Дивно, що коли цей фільм прошуршав тихо та непомітно нашими кінотеатрами.
Позаголівудський витвір - жорстокий, злий, не дуже то й політкоректний, without happy-end, люди не перемагають прибульців і стають для них смачною, хоч і непокірною стравою.
Вочевидь, Остання Імперія починає розуміти, що  раніше чи пізніше але доведеться битися серйозно та по-дорослому з переферійними та гондванічними цивілізаціями-канібалами (хоч і земними, але страшено мерзотними) і їх багато - від китайських та північнокорейських драконопоклонників до венесуельских троцкистів-неопоганців з індіанськими йоблами.
Можливо, доведеться битися і на власній території - у мексиканців потроху починає зашкалювати борзометр та й наявність спільнот ворожих до федерального уряду збільшується на самій імперській території.
Мешканців Останньої імперії, які від надміру жиру та безпеки стають інфантільними та слабкими, треба бодай повільно, але неухильно налаштовувати на бійку.
Фронт може прийти серед ночі й тилу не буде.
Українці це розуміють завдяки власній історії - може тому skyline і лишився позаувагою української фашистської спільноти...
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru