Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

4 окт. 2012 г.

Посвята Богородиці

О Марія, Мати Ісуса і моя Мати,
Сьогодні я посвячую все своє єство Тобі.
Я кладу у Твої руки все, ким я є і що я маю.
Я довіряю всі свої амбіції і прагнення під Твій захист.
Учини, щоб усе повернулось на добро для кожного,

особливо для тих, яких я повинен любити більше.
Учини моє серце серцем доброти,
Таким, яким є Серце Твого Сина Ісуса,
Серце, яке дає мир, справедливість і любов кожному.
І тримай мене у своєму материнському Серці,
Щоб ніякого зла не трапилось зі мною, а все добро приходило до мене.

Зіновій Бойчук: "П’ята колона" крокує Прикарпаттям

Після розвалу СРСР дехто з наших співгромадян «кинувся» пробивати собі дорогу до органів законодавчої, виконавчої чи судової влади. Більшість з них і нині мигтять на екранах ТБ, шпальтах газет. Всі інші про високі чини елементарно боялися мріяти, але були завжди не проти торкнутися до обраних. Треба бути або у владі, або триматися ближче до неї - такий, на жаль, у нас виробився менталітет. І за останній 21 рік на пострадянському просторі це переконання ґрунтовно закріпилося.

Шахраї не залишилися байдужі. За невеликий гонорар вони завжди не проти наростити ваш соціальний статус. Спектр послуг різноманітний. Наприклад, вам можуть порадити придбати «крутий номер» на автомобіль, мовляв, тільки співробітники Адміністрації Президента їздять з такою серією букв. Або запропонують купити дешево полковницькі погони «супер -засекречених» розвідувальних військ, причому, настільки секретних, що про них навіть у військкоматі ні разу не чули. Також ви легко можете стати набувачем величезного асортименту службових посвідчень: починаючи від консультанта народного депутата і закінчуючи керівною посадою у Всеукраїнській громадській організації «Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах». Як то кажуть, були б гроші, а чим потішити ваше самолюбство - шахраї знайдуть завжди.

Новітній Остап Бендер на російських просторах

Сьогодні я б хотів вам розповісти про екстраординарну людину. Це Вадим Юрійович Мінгальов (Мингалев Вадим Юрьевич) - керівник Центру «Кремлівська стратегія». Унікальний Вадим Мінгальов тим, що примудрився з шахрая регіонального рівня дорости до керівника міжнародного синдикату аферистів.

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru