Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

21 дек. 2011 г.

Ярослава Пугачова: Робочий день середньостатистичної революціонерки

8.00 Не забути б фаєр…

9.30 Збір на Інститутській. Довкола шаряться тіхуншіки, бабусі- юлефілки, змінюються патрулі.

10.05 За будівлею станції малюємо плакати: руки від холоду трусяться, англійську, якою пишемо, знають не всі, журналісти вже чекають, тому поспішаємо – видовище досить комічне.

- Прибиральниця : от ідіоти, і не сидиться їм вдома

10.15 Ідемо ходою по вул. Інституській. Міліціянтів немає. Лише сбушники.

Намагаємось пройти на Банкову. З’являються міліціянти. Скандуємо «Хочемо в Європу» (ну і попутно посилаємо в *опу самі знаєте кого). Міліціянти ховаються за парканом. Починається штовханина і бійка за паркан. Кілька активістів боляче отримуються по колінах. Міліція приймає свій звичний образ і висловлюється нецензурною лайкою.

10.30 З’являється Оніщенко і приймає незвичний для себе образ. Власноруч б’є по руках і міліціянтів і активістів, щоб ті пустили паркан. Особисто віддає накази, як шикуватись беркутятам, викидає з оточення журналістів і пхає всередину активістів. Мене разом з журіками чомусь відштовхує з оточення, хоча називає по прізвищу. Беркут робить коридор і по одному кидає (не дуже прицілюючись) активістів в автозак.

Бачу, як по-одному в автозак потрапляють соратники: перший, другий, третій. Шуму вже не чую. Та і бачу все скрізь якусь димку. Перше бажання стрибнути на бєркут гаситься чіткім усвідомленням, що достатньо сили, аби це спинити я не маю. Голова повертається вбік автозака. Далі думки зникають. Вилізаю, кричу. Не пам'ятаю що, але пам'ятаю, що хотілось кричати так, аби хлопці в автозаку почули. Тягнуть за ногу. Знімають(не дуже ввічливо – можу сказати з упевненістю, адже одного разу з капоту автозака мене вже знімали )Тягнуть всередину. Лязкіт дверей.

Українець за Меконгом


Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru