War in UkraineUp-to-date information on our Facebook page - https://www.facebook.com/Falangeoriental

Nuestros Principios del Nacional-Justisialismo Сristiano >>>

¡Una nación es lo mejor en que se convierte un pueblo!
¡El nacionalismo es la forma más elevada de patriotismo de un pueblo unido en un solo estado!
¡Nacionalismo es imposible sin justicia social!
¡La justicia social es imposible sin un nacionalismo cristiano!
¡Nuestra hermosa herencia y nuestro excelente futuro son las dos bases de nuestro presente constructivo!
¡La dignidad humana, los derechos humanos y la libertad humana solo son posibles en el estado nacional de justicia social!
¡La democracia es la participación de los ciudadanos en su destino común! ¡Y la capacidad de protegerla!
¡Por la libertad, la dignidad y la democracia!
¡Por el honor de la familia, el trabajo bendito y la patria sagrada!
¡Y que Dios, la Virgen María y todos los santos de la Iglesia cristiana nos ayuden en esto!
Jefe Supremo de la Falange Oriental de las Juntas Ofensivas Social Cristianos (FO de las J.O.S.C.)
***
Нация - это то лучшее, чем становится народ!
Национализм - это высшая форма патриотизма народа, объединенного в единое государство!
Невозможен национализм без социальной справедливости!
Социальная справедливость невозможна без христианского национализма!
Наше прекрасное наследие и наше превосходное будущее - две основы нашего конструктивного настоящего!
Человеческое достоинство, права человека и свобода человека возможны только в национальном государстве социальной справедливости!
Демократия - это соучастие граждан в своей общей судьбе! И способность её защищать!
За свободу, достоинство и демократию!
За честь семьи, благословенный труд и священное Отечество!
И да поможет нам в этом Бог, Дева Мария и все святые христианской церкви!
Верховный вождь Восточной Фаланги Хунт Социал-Христианского Наступления (FO of J.O.S.C.)

4 мая 2022 г.

Ґабріеле Адінольфі: Я звертаюся до вас, розсудливих і праведних: не втрачайте цієї єдності, особливо в цей час

Довідка: Ґабріеле Адінольфі — італійський публіцист і письменник, чільний представник позапарламетської правиці “років свинцю” (anni di piombo), один із засновників легендарного націонал-революційного руху Terza Posizione (Третя позиція), який після висунутих проти нього на початку 80-тих необґрунтованих звинувачень у причетності до тероризму був змушений жити у вигнанні протягом двадцяти років. Нині мешкає в Римі та є співробітником пов’язаного з CPI видання Il Primato Nazionale.

Кілька тижнів тому Ґабріеле Адінольфі (Gabriele Adinolfi), один із ключових представників італійської революційної правиці та пан’європейського націоналізму, а також давній друг України, написав чергову статтю про нинішню війну, в якій вкотре висловив своє захоплення захисниками Маріуполя, передусім вояками полку “А3ов”. Пропоную ознайомитися з українським перекладом цієї публікації, підготовленим редакцією Nuovi Arditi (https://t.me/nuovi_arditi):

«Двадцять років тому під час другого туру президентських виборів Жан-Марі Ле Пен вступив у боротьбу проти Ширака. Протягом двох тижнів французи, жертви постійної системної пропаганди, буквально тремтіли від страху щодо можливого нового повернення диктатури.

Це були два тижні справжнього задоволення, які я не хотів прогавити.

Однак, багато хто з моїх французьких побратимів усе-таки не змогли поділяти зі мною цю радість — вони залишалися хронічно наївними недореволюціонерами, які пішли вслід за розколом, ініційованим Бруно Меґре під акомпанемент Єлисейського палацу за два з половиною роки до того.

Мені завжди було гірко, що ті люди не змогли сповна відчути тієї насолоди, хоча вони перші заслуговували на неї!

У Франції в таких випадках говорять passer à coté, тобто проходити повз можливості, не усвідомлюючи і не використовуючи їх. Іспанці ж більш прямолінійні: tú te lo pierdes — що італійською можна перекласти як peggiore per te [укр. ти проминаєш нагоду].

Саме до вас я звертаюся сьогодні, до вас, побратими, які з огляду на хронічну наївність, догматичність і схематичність упереджень, поверхневе усвідомлення реальності, обмеженість в інформації, обумовлену вашим оточенням або через інші неназвані причини, не спроможні повністю оцінити приклад “Азову” — з певного погляду, першого за останні сім десятиліть, ані навіть поспівчувати українському народові (нам усім байдуже на їхній уряд, зокрема “А3ову”, а на НАТО — тим паче).

Але я промовляю до вас, які мають чисте серце, а не до тих покидьків із гниллю всередині, що впіймалися на ленінські пропагандистські прийоми й долучаються до навіженого натовпу в слід воланням ката. Це виродки. Вони відразу готові повірити в те, від чого внуки партизанів і політкомісарів ніколи не позбавлять нас. Перший закон ленініста у боротьбі — чинити наклеп, другий — чинити наклеп на конкретний суб’єкт (на людину, на рух, на батальйон), третій — іронізувати над прикладом ворога. Квінтесенція підривної діяльності на практиці. Раніше вони говорили, що 10-та флотилія МАС і Чорні Бригади ховалися за мирними жителями, зодягнувшись у жінок, і все це після масових убивств, які вони вчиняли!

Під час т. з. “чистки” в судах завжди знаходилися свідки, і винятково жінки, які вигадували злочини для обвинувачених, із якими потім швидко розправлялися. З тих часів нічого не змінилося: так само нині говорять про “А3ов”. Коли вони це кажуть, вони самі в це не вірять, але ті, хто хворі всередині, нелюди, вірять у це, тому що хочуть вірити, тому що приклади інших розкривають їхнє нутро, і вони бачать себе жалюгідними. Тому їм необхідно знищити красу й чесноту, адже, оскільки не можна піднятися, треба все опустити на найнижчий рівень.

У ці трагічні, і не менш епічні, часи, у ці неймовірні митті не кожен може стати героєм; скажімо так, навіть самі герої не завжди будуть ними, не у всі часи. Навіть палкі серця мають моменти страху, і саме цей страх надає цінності їхньому безнадійному прикладові.

Ті, хто жили, знають про це; а ті, хто планували своє життя у вітальні, важко це уявляють. 

Ці хоробрі люди, очевидно покинуті своїм урядом, захищають кожен клаптик своєї землі від тих, хто хоче її відібрати, так само як хоче відібрати їхнє життя шляхом катувань і розправ.

І цей приклад пробуджує і відроджує молодь у всіх країнах світу, ба навіть якщо ви досі цього не помітили.

Жодної радості від трагедії, яка їх спіткала, але радість від них самих.

Я говорю це вам, побратими, але передусім я це говорю для вас: не втратьте цей шанс, не відверніться від цього єднання духа, прославленого їхньою кровью і нашою любовью до їхньої крові.

Я звертаюся до тебе.

Я не думаю, що сьогодні можна бути проросійським, не вчинивши при цьому рокової помилки. Це моя думка. Я знаю, що є і ви, котрі не є вошами, стерв’ятниками, гієнами і виродками. Ті з вас, хто не радіє кровопролиттю, хто мріє про взаєморозуміння між Європою і Росією і хто досі не зрозумів, що саме Росія не бажає цього . 

З багатьма з вас після всього цього настане взаємопорозуміння, але не з виродками.

І не рана, яка потребує лікування, мене бентежить, але ти, з ким я нині розмовляю, з чесною і чистосердечною людиною, побратимом, який нині спить через пропаганду Путіна або, імовірно, через одного його блазня, який видає себе за філософа чи ідеолога. 

Я звертаюся до вас, розсудливих і праведних: не втрачайте цієї єдності, особливо в цей час. 

Можливо, цього більше ніколи не повториться з вами в житті. Тож знайдіть у собі мужність і захоплюйтесь.

Разом із нами!»

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.