War in UkraineUp-to-date information on our Facebook page - https://www.facebook.com/Falangeoriental

Nuestros Principios del Nacional-Justisialismo Сristiano >>>

¡Una nación es lo mejor en que se convierte un pueblo!
¡El nacionalismo es la forma más elevada de patriotismo de un pueblo unido en un solo estado!
¡Nacionalismo es imposible sin justicia social!
¡La justicia social es imposible sin un nacionalismo cristiano!
¡Nuestra hermosa herencia y nuestro excelente futuro son las dos bases de nuestro presente constructivo!
¡La dignidad humana, los derechos humanos y la libertad humana solo son posibles en el estado nacional de justicia social!
¡La democracia es la participación de los ciudadanos en su destino común! ¡Y la capacidad de protegerla!
¡Por la libertad, la dignidad y la democracia!
¡Por el honor de la familia, el trabajo bendito y la patria sagrada!
¡Y que Dios, la Virgen María y todos los santos de la Iglesia cristiana nos ayuden en esto!
Jefe Supremo de la Falange Oriental de las Juntas Ofensivas Social Cristianos (FO de las J.O.S.C.)
***
Нация - это то лучшее, чем становится народ!
Национализм - это высшая форма патриотизма народа, объединенного в единое государство!
Невозможен национализм без социальной справедливости!
Социальная справедливость невозможна без христианского национализма!
Наше прекрасное наследие и наше превосходное будущее - две основы нашего конструктивного настоящего!
Человеческое достоинство, права человека и свобода человека возможны только в национальном государстве социальной справедливости!
Демократия - это соучастие граждан в своей общей судьбе! И способность её защищать!
За свободу, достоинство и демократию!
За честь семьи, благословенный труд и священное Отечество!
И да поможет нам в этом Бог, Дева Мария и все святые христианской церкви!
Верховный вождь Восточной Фаланги Хунт Социал-Христианского Наступления (FO of J.O.S.C.)

27 нояб. 2021 г.

Софія Дніпровська: Так, свічка і зброя - краще, ніж лише свічка. Але...

Я ні на йоту не змінила своєї позиції і готова її повторно артикулювати.
"Кулемет у вікні" як нібито запобіжник від нового геноциду - це каналізація активності в безсенсове/деструктивне русло, це самозаспокоєння переможених, які програли важливу битву, але замість того, щоб робити висновки, аби остаточно не програти війну, підбадьорюють себе пустою бравадою

Ми вже пустили ворога в санкта санкторум своєї держави, демократичненько відкривши йому лази і ворота, дозволивши йому зайти з тилу.

 Президентом у нас - зелена табуретка - онук вертухая. У табуретки - 4 ніжки: беня крік, кучмозять, син вертухая і донецький бандюк. Їхні люди зараз усім заправляють і методично грабують і банкрутять державу, підводячи її до межі гуманітарної катастрофи. 

Кум путіна спокійно собі дєйствує-злодєйствує під акомпанемент "батько наш Бандера, Україна - мати", (а про атентати... нє, не чули, це не наші методи, одійдіть, не вносьте дисонанс у нашу шизофренію). 

Кому цей кулемет у вікні має бути пересторогою, і де та межа знущання над українським народом, за якою він має нарешті "застрочити"? 

Організатором геноциду-голодомору було керівництво московської держави, що носила тоді назву СССР. Планували його в Кремлі, реалізували силами підпорядкованих Кремлю РККА, підрозділів енкаведе, командированих Москвою пролетарсько-комсомольських кадрів і лише в останню чергу - місцевих виродків, які були на підхваті в союзного окупаційного апарату насильства, як зараз донецькі шахтьори, люмпени й бабушки з іконами - на підхваті і на прикритті у ВС РФ. 

Чи злякається керівництво сучасної РФ - правонаступниці СССР - кулеметів у вікнах? Пара авіаційних нальотів/залпів атрилерії/мішків із цукром у підвалах жилих будинків - і ті кулемети полетять разом із вікнами. 

Та й по хатах уже зараз ходити не потрібно. Достатньо знищити/взяти під контроль продуктові склади/заправки/НПЗ/електростанції, бо навіть селяни вже зі свого поля на 100% не живуть і залежні від палива. 

Запобігти цьому може тільки організована сила, якою є міжнародно визнаний уряд держави. Організація важливіша за зброю. Якщо у вас є сильна організація, зброю ви здобудете, а без організації - втратите. Махновщина й уенерівська отаманщина - тому наочний доказ. 

Держава без армії має шанс вистояти. Приклад - Центральна Рада, що провтикала мілітарний аспект, але був легітимний уряд, був Голова, звернулися до союзників, випросили в них військо - вигнали комуняк.

Армія без держави - приречена

І на Січ кивати не треба. Бо Січ була добре структурованим лицарським орденом, квазідержавним утворенням у тілі аморфної РП з відпрацьованими механізмами й алгоритмами діяльності, чий очільник мав такі повноваження, яким могли б позаздрити Кучма з Януковичем і страшним-престрашним "бульбенфюрером" разом узяті. 

Нічого подібного в нинішніх "кулеметників" нема. А є лише дурний гонор і авантюрна бравада. Бо акція "покажи кулемет сусіду з будинку навпроти" не лякає жодного з наших смертельних ворогів, зате збурює масу анархічних ідіотів - "закваску" стихійних збройних виступів, які й дадуть казус беллі тим, хто "може павтаріть". І привід нашим примхливим і ненадійним євроатлантичним союзникам (які поки що стримують наступ ВС РФ по всій лінії кордону) остаточно на нас плюнути, здати на руки російським "(у)миротвор(ен)цям" та повернути собі злотий спокій. 

Реальною гарантією неповторення геноциду  є лише сильна національна держава. Створити таку державу - важко. Потрібна неабияка громадянська мужність для усвідомлення складного й невигідного становища, з якого ми не вилазимо вже кілька століть і яке одним рішучим махом змінити неможливо, воля і терпіння. Але справа того варта.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.