War in UkraineUp-to-date information on our Facebook page - https://www.facebook.com/Falangeoriental

Nuestros Principios del Nacional-Justisialismo Сristiano >>>

¡Una nación es lo mejor en que se convierte un pueblo!
¡El nacionalismo es la forma más elevada de patriotismo de un pueblo unido en un solo estado!
¡Nacionalismo es imposible sin justicia social!
¡La justicia social es imposible sin un nacionalismo cristiano!
¡Nuestra hermosa herencia y nuestro excelente futuro son las dos bases de nuestro presente constructivo!
¡La dignidad humana, los derechos humanos y la libertad humana solo son posibles en el estado nacional de justicia social!
¡La democracia es la participación de los ciudadanos en su destino común! ¡Y la capacidad de protegerla!
¡Por la libertad, la dignidad y la democracia!
¡Por el honor de la familia, el trabajo bendito y la patria sagrada!
¡Y que Dios, la Virgen María y todos los santos de la Iglesia cristiana nos ayuden en esto!
Jefe Supremo de la Falange Oriental de las Juntas Ofensivas Social Cristianos (FO de las J.O.S.C.)
***
Нация - это то лучшее, чем становится народ!
Национализм - это высшая форма патриотизма народа, объединенного в единое государство!
Невозможен национализм без социальной справедливости!
Социальная справедливость невозможна без христианского национализма!
Наше прекрасное наследие и наше превосходное будущее - две основы нашего конструктивного настоящего!
Человеческое достоинство, права человека и свобода человека возможны только в национальном государстве социальной справедливости!
Демократия - это соучастие граждан в своей общей судьбе! И способность её защищать!
За свободу, достоинство и демократию!
За честь семьи, благословенный труд и священное Отечество!
И да поможет нам в этом Бог, Дева Мария и все святые христианской церкви!
Верховный вождь Восточной Фаланги Хунт Социал-Христианского Наступления (FO of J.O.S.C.)

30 янв. 2021 г.

Павло Жебрівський: Про політичну волю

Картина: Андрій Холоменюк «Прапор над блокпостом»

P.S. Картина зображає реальні події 2014 року, коли українські прикордонники ціною власного життя зупинили ворожі танки.

Тривалий час українці жили в очікуванні – «коли ми діждемося Вашингтона з новим і праведним законом?» Чекали на появу українського Лі Куан Ю або Піночета або ж вітчизняного генерала де Голля, який загартувався в окопах Донеччини. Сьогодні, в день народження Франкліна Делано Рузвельта – людини, яка змінила американців – багато хто роздумуватиме над можливістю реалізації нашого «нового курсу». Думатиме, чому блукаємо манівцями, і хто виведе нас із «пустелі», де ми волочимося вже 30 років поспіль? Вочевидь приходить усвідомлення, що ми підійшли до межі, де маємо дати відповідь на запитання: бути чи не бути?    

Найбільшою бідою за роки української незалежності стала не наявність безлічі людей, які досі живуть у радянській «реальності», ні втрата ядерного статусу, без якого нас перестали сприймати як серйозних гравців на політичній «шахівниці», ні діяльність прихованих та відкритих російських агентів, що розплодилися, як воші на кожусі, ні громадянське невігластво українців, котрі (перефразовуючи Брехта) були обдурені, бо хотіли бути обдуреними, і прагнули лише, аби хтось для них побудував суспільство добробуту та справедливості.

Найбільшим лихом стало те, що за роки незалежності не було політика, принципи якого врешті-решт не зводилися б до особистої наживи. Нами керував партійний функціонер, керівник заводу, банкір та директор автобази. Українці зважилися навіть комедіанта поставили на чолі країни. Та, на жаль, жодного разу очільником країни не став державник. Нам говорили про «руки, які не крали». 

Нагадували, що «справедливість є, і за неї варто боротися». Обіцяли «почути кожного» та «жити по-новому». Навіть оголошували закінчення «епохи бідності». Та жоден із керманичів не мав політичної волі знищити джерело всіх бід – олігархів, які, мов ті глисти, висмоктують усі ресурси з країни.

Чи впорався б Рузвельт з українськими «баронами-розбійниками»? Питання риторичне. Можна лише сказати, що тут йому було б набагато важче їх подужати. У США на той час вже була сильна і незалежна судова система, ефективні спецслужби та впливові медіа, що не належали олігархам. Багатії не виводили кошти в «офшори», а прагнули очиститися від спогадів про «перший мільйон». Тому вони ставали філантропами, вливаючи сотні мільйонів доларів в університети, музеї та інші заклади культури. Виборці не пробачали політичних помилок і не давали другого шансу політичним крутіям. Та головне не це.

Найважливіше, що у президента була політична воля змінити правила, за якими мала жити країна. Договір, за яким захищалися права людини, котра чесно створила свої статки, і жорстко каралися всі, без винятку, хто порушив закон.  

Без політичної волі та прагнення зруйнувати олігархічне управління жодні законодавчі нововведення в Україні не матимуть результату. Не буде спільноти Заможних та Гідних громадян, а «люди у скруті – не вільні», як нагадував Рузвельт. Будуть Майдани з відкладеними перемогами. Ми матимемо лише трагічне продовження політичного «спектаклю». Хіба зі старим-новим складом політичних «акторів». Та більше, після останніх голосувань у парламенті вже очевидно, що влада в країні повністю зосереджена в руках олігархів.

То що ж нам робити? Зберігати спокій та продовжувати лупати «сю скелю»! Сотня полковників, що зупинила ворога, не віддасть Україну на поталу ані Росії, ані олігархам.

Організує ту силу, що збудує новітню країну. Кулемети вже прочищено…

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.