Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

17 нояб. 2020 г.

Сергій Чаплигін: Проект Великого Турану

В неділю Реджеп Тайіп Ердоган відзначав на Кіпрі  37-у річницю незалежності Турецької республіки Північного Кіпру.

За останні роки Туреччина дуже активізувалася в тих регіонах, які раніше входили до складу Османської імперії (Балкани, Кіпр, Сирія, Ірак, Палестина, північноафриканські країни).

Туреччина окупувала північний схід Сирії, провела військові операції в північних районах Іраку, вплуталася в гібридну війну в Лівії, розмістила військовий гарнізон в Катарі, встановила військову базу в Сомалі, почала надавати підтримку ісламістам Ємену та палестинському руху ХАМАС, активно підтримала Азербайджан в війні з Вірменією.

Крім того Туреччина також збільшила свою присутність в Центральній Азії. Стала ініціатором створення ТАКМ - такого собі тюркського варіанту НАТО, куди входять Узбекистан, Туркменістан, Азербайджан, Казахстан, Монголія.

Сьогодні безумовно мова йде про відродження Ердоганом ідей пантюркізму та їх реалізації в конкретних сучасних політичних і геополітичних умовах - будівництво «Великого Турану» з метрополією в вигляді «нової Османської імперії».

Проект «Великого Турану» - це конфедерація тюркських народів (казахів, киргизів, узбеків, туркмен, а також багатьох народів які сповідують іслам на пострадянському просторі) є фактичною альтернативою Євразійському союзу, який проштовхує Москва.

Принципова різниця цієї форми інтеграції на євразійському просторі в тому, що Москва не тільки поступиться своїм місцем Анкарі - і з суб'єкта інтеграції перетвориться на об'єкт дезінтеграції. 

Друга Карабаська війна на Південному Кавказі, закріплення на Каспії дають можливість прослідкувати подальший інтерес Туреччини на Північному Кавказі та Поволжі, де за офіційними даними, проживає половина всіх мусульман Росії.

А якщо крім цього ще додати нео-османські амбіції щодо поширення турецького впливу в арабському світі та Африці...

Якщо Кемаль дав Туреччині світську і націоналістичну структуру, вів країну на Захід, то пантюркізм Ердогана веде її на Схід, наповнюючи турецьку політику новим змістом. 

Все тільки починається.

Комментариев нет:

Отправка комментария

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru