Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

17 нояб. 2020 г.

Едуард Юрченко: Ердоган на Кіпрі - це плювок в обличчя цивілізованому світу

15 листопада 2020 р. турецький лідер відвідав самопроголошену «Турецьку республіку Північного Кіпру». Його візит було присвячено до 37 річниці турецької агресії, внаслідок якої було утворено цей османський аналог ДНР-ЛНР.

Наданий момент цю «державу» не визнає взагалі ніхто крім самої Туреччини. Навіть вірний Азербайджан, який офіційно сповідує принцип «дві держави – одна нація». 

Міжнародна спільнота має абсолютно чітку позицію щодо статусу Північного Кіпру, який однозначно визнається частиною Республіки Кіпр. МЗС Греції, яка традиційно підтримує кіпріотів та керівництво Кіпру вже зробили офіційні заяви та намагатимутся добиватись справедливості на наступному засіданні Ради Європи.

Особливого значення надає цьому візиту те, що він відбувається на фоні втручання Туреччини в конфлікт в Нагорному Карабасі, де вона цинічно позиціонує себе,як прихільника «непорушності міжнародно визнаних кордонів». 

Фактично турки публічно розписались в тому, що міжнародні норми є для них лише інструментом задоволення власних інтересів.

Для України ця ситуація має особливе значення.

По-перше, ми можемо побачити, якого «союзника» в справі пповернення Криму ми маємо. Ердоган навіть не прихоує, що вважає Крим турецьким. Водночас демонструє навіть не варварське, а прямо дикунське ставлення до норм міжнародного права та територіальної єдності.

По-друге, просто пару тижнів тому незалежність  Православної Церкви України була визнана Православною Церквою Кіпру. Це рішення Блаженнішого Хризостому, лідера кіпрських православних, викликало агресивну реакцію Москви і спроби зорганізувати розкол серед православних кіпріотів. Нам не повинно бути байдуже, що країну  яка підтримує нас в боротьбі за духовну незалежність відкрито принижують іігнорують її загальновизнані права.

По-третє, конфлікт розгортається не тільки на Кіпрі але й між елінами та турками в цілому. Республіка Кіпр є грецькою національною державою, яка в силу політичних обставин не змогла зєднатись з Грецією. Зараз греки втягнулись в протистояння з Москвою в церковній сфері. Саме грецькі національні церкви є силою, що захищає незалежність українських православних. Вони отримали купу проблем через це але залишаються нашимивірними союзниками. 

Так само і грецька держава є твердим прихильником нашої незалежності та територіальної єдності. Не кажучи вже про давні звязки між нашими народами та й елементарну кровну і релігійну спорідненість.

Тим не менше Україна мовчить коли турки намагаються принижувати греків. Україна мовчить , коли Святу Софію перетворюють в мечеть, плюнувши в обличчя не тільки грекам але й всім православним, зокрема і нам. 

Наші грецькі брати, незважаючи на весь свій культурний та церковний вплив потребують надійних союзників в військово-політичній сфері. Вони кинули виклик нео-советській РФ і відкинули її преитензії на роль «захисниці православних». Тим не менш Україна, через яку москвинсько-елінські стосунки пройшли точку неповернення, демонструє ганебну байдужість, фактично підтверджуючи найгірші закиди російської пропаганди.

Можливо ми поки не можемо допомогти відновленну териториальної єдності Кіпру реально, але ми могли б принаймні  морально підтримати  кіпріотів та греків в цілому.

Замість цього наша політична верхівка грається в ганебні та самогубчі політичні ігри з неоосманістським режимом для якого наша країна є лише тереном подальшої експансії.

Якщо ми не почнемо сприймати ситуацію адекватно це призведе не тільки до національної ганьби але й до національної катастрофи.

Кіпр грецький – Крим український!!!

Комментариев нет:

Отправка комментария

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru