Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

30 июн. 2020 г.

Сергій Чаплигін: 30 червня 1941 року проголошено відновлення Української Держави

30 червня 1941 року у Львові, явочним шляхом, Похідною групою Організації Українських Націоналістів, у порозумінні з рештою політичних сил Західної України, в будинку «Просвіти» було проголошено відновлення Української Держави.

Українські Національні Збори створили уряд — Українське Державне Правління на чолі з Ярославом Стецьком та верховний державний орган — Українську Національну Раду, яку очолив колишній голова уряду ЗУНР Кость Левицький.

На Високому Замку було піднято український національний прапор. Львівська радіостанція повідомила весь світ про цей Акт і передала благословіння митрополита УГКЦ Андрія (Шептицького) та митрополита УАПЦ Полікарпа (Сікорського) на творення власної держави.

Історично Акт 30 червня 1941 р. засвідчив усьому світові, що тільки український народ є законним господарем на своїй землі і з власної волі творить свою Держави.

Проголошення Акта його творці розглядали як перехідний етап — справжнє, повноцінне проголошення державності планувалося в Києві після звільнення його від совєтських військ. З цією метою була вислана окрема похідна група ОУН.

На вимогу німців відкликати Акт Відновлення Української Держави — провідник ОУН Степан Бандера, прем'єр уряду Ярослав Стецько і голова УНК Володимир Горбовий відповіли відмовою. 5 липня 1941 року було заарештовано С. Бандеру, Я. Стецька, яких відправили до концтабору Заксенгавзен. Також було заарештовано близько 300 членів ОУН, 15 з яких було розстріляно.

Проголошення Акта відновлення Української Держави є продовженням державницької традиції визвольних змагань 1917—1921 рр. та частиною української державотворчої традиції в цілому.

Слава Україні!
Героям слава!

Комментариев нет:

Отправка комментария

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru