War in UkraineUp-to-date information on our Facebook page - https://www.facebook.com/Falangeoriental

Nuestros Principios del Nacional-Justisialismo Сristiano >>>

¡Una nación es lo mejor en que se convierte un pueblo!
¡El nacionalismo es la forma más elevada de patriotismo de un pueblo unido en un solo estado!
¡Nacionalismo es imposible sin justicia social!
¡La justicia social es imposible sin un nacionalismo cristiano!
¡Nuestra hermosa herencia y nuestro excelente futuro son las dos bases de nuestro presente constructivo!
¡La dignidad humana, los derechos humanos y la libertad humana solo son posibles en el estado nacional de justicia social!
¡La democracia es la participación de los ciudadanos en su destino común! ¡Y la capacidad de protegerla!
¡Por la libertad, la dignidad y la democracia!
¡Por el honor de la familia, el trabajo bendito y la patria sagrada!
¡Y que Dios, la Virgen María y todos los santos de la Iglesia cristiana nos ayuden en esto!
Jefe Supremo de la Falange Oriental de las Juntas Ofensivas Social Cristianos (FO de las J.O.S.C.)
***
Нация - это то лучшее, чем становится народ!
Национализм - это высшая форма патриотизма народа, объединенного в единое государство!
Невозможен национализм без социальной справедливости!
Социальная справедливость невозможна без христианского национализма!
Наше прекрасное наследие и наше превосходное будущее - две основы нашего конструктивного настоящего!
Человеческое достоинство, права человека и свобода человека возможны только в национальном государстве социальной справедливости!
Демократия - это соучастие граждан в своей общей судьбе! И способность её защищать!
За свободу, достоинство и демократию!
За честь семьи, благословенный труд и священное Отечество!
И да поможет нам в этом Бог, Дева Мария и все святые христианской церкви!
Верховный вождь Восточной Фаланги Хунт Социал-Христианского Наступления (FO of J.O.S.C.)

1 янв. 2020 г.

На Івано-Франківщині вшанували 111-ту річниці з Дня народження Степана Бандери

1 січня 2020 року, на батьківщині Степана Бандери в селі Старий Угринів, Новицької ОТГ, що на Івано-Франківщині пройшли урочистості до 111-тої річниці з дня народження провідника ОУН Степана Бандери.

Традиційно, до Меморіального комплексу Степана Бандери з’їхалися з усього Прикарпаття. Зокрема, й свободівці – голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, депутати обласної ради Михайло Королик, Ігор Дебенко, Манолій Піцуряк, Михайло Іваночко, депутати міських та районних рад.

Після спільного виконання Гімну України священники відправили поминальну панахиду. У рамках вшанування також відбулось покладання квітів та урочисте віче.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Івано-Франківської облради Олександр Сич.

“Що нас всіх щороку тут збирає? Що нас єднає? Розуміння, що для Бандери було найголовнішим – держава, українське в державі, українська держава. Бо в 20-ті роки Галичина була в дещо кращому становищі, аніж підрадянська Україна. Були Просвіта, Пласт, українські кооперативи. Здавалося, а що ще треба? Але в цій польській державі все українське зневажалося, а українців вважали бидлом. Тому українці з гідністю хотіли мати таку державу, яка буде дійсно українською, де в повазі буде все українське, і де українець буде не бидлом, а господарем на своїй землі. Ось це нас єднає. Бажання мати українську державу, де все українське буде зверху.

Кажуть, що прийдешній рік – це буде рік щура за китайським календарем. Бажаю, аби цей прийдешній рік був роком українця в Україні. Щоб була пошанована українська культура, ментальність, наша християнська українська традиція, наша колядка, наші віншування, наша мова. І щоб ніхто до нас не ставився, як до бидла. Я не буду бажати, аби це само по собі сталося, бо ми не Ванька-дурачок з московської казки, який сидить на печі і хоче, аби все трапилося «по щучому велінню». Нічого не буває «по щучому велінню», а дається тільки тяжкою, жертовною працею і боротьбою. Так, як це демонстрував своїм життєвим шляхом Степан Бандера. Я бажаю, аби нам стало сили, жертовності і мудрості”, – звернувся Олександр Сич.

Голова Івано-Франківської обласної організації ВО “Свобода”, депутат обласної ради Михайло Королик підкреслив, що вороги України навіть після смерті провідника ОУН хочуть знищити навіть згадку про нього.

«Степан Бандера – це символ української нації, незважаючи на те, що багатьом дуже хочеться нівелювати все українське. І робиться все, аби українці вважали ніби немає значення, якою мовою говориш та хто наші національні герої. Попри те, що в цілому світі поважають свою мову, свою культуру і вшановують своїх національних героїв. Бандеру бояться, бо він став символом української нації через свою незламність, принциповість та жертовність. А сьогодні українців часто називають бандерівцями за те, що продовжують справу Бандери. Окрім вшанування наших національних героїв, кожен з нас має докласти всіх зусиль для добробуту української нації. Тоді наша держава буде мати майбутнє», – впевнений націоналіст.


Комментариев нет:

Отправить комментарий

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.