Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

31 мар. 2019 г.

Софія Дніпровська: Таємні стежки зради

У Україні є величезна кількість освічених людей з розвиненими когнітивними і творчими здібностями, які демонструють такий яскравий політичний ідіотизм, що це не може не викликати подиву.

Як нащадки жертв геноцидів, не олігофрени, не маразматики, не неписьменні невігласи можуть так легковажно й безвідповідально ставитися до власної держави і її долі?

Причина тут не стільки в дефіциті інформації (інформаційне поле в нас не стільки вузьке, скільки невпорядковане) чи неспроможності її обробити, скільки в емоційних блоках, які "заклинюють" ментальні процеси і заважають діяти в конструктивному напрямку, бо ПОПЕРЕДНІЙ досвід визначив цей напрямок як згубний.

Більшість українців - це нащадки тих, хто вижив ціною ганьби й капітуляції і не має переможного досвіду спілкування з русскім міром.

От не хотіли люди в колгоспи вступати - пручалися, змагалися з репресивною машиною Москви, але примучені голодом і терором - здалися, пристосувалися до жорстких рамок, у які їх загнала Імперія і почали компенсувати страшну національну поразку пошуком маленьких приватних життєвих радощів.

Чому вони могли навчити своїх дітей і онуків? Тільки пристосуванству, капітулянству і сподіванню на милість катів.

Тим паче, що Москва ніколи одразу не намагалася знищити свою жертву, особливо якщо в жертви був ресурс для спротиву.

Вона завжди порве-порве - і попустить. Порве-порве і попустить, створюючи в жертви згубну ілюзію, що якщо зіщулитися і перетерпіти черговий напад, то потім стане легше, запобігаючи усвідомленню жертвою того, що втрачати їй нічого, що може породити в ній феноменальну відчайдушність і дати сили для опору.

І те, що на перший погляд виглядає як недоумство і легковажність, є проявом глибинного генетичного страху і породженої лукавим ворогом ілюзії, що зіщулившись, можна спастися, що змушує шукати шляхи капітуляції.

І оцей маніакальний пошук "нових облич" через півроку після інавгурації, і надмірна вимогливість до лідерів, і зацикленість на матеріальному добробуті - це все таємні стежки зради.

Публіці, яка носить у собі цю базову тривогу, потрібні не стільки роз'яснення, скільки яскраві, переламні події, що знімуть емоційні блоки. Їй потрібно наочно спостерігати серію перемог, щоб нарешті набратися відваги і спільно вступити в бій з одвічним кривдником.

Вибори 2019 і є однією з таких переламних подій, що Москва прекрасно усвідомлює.

Якщо вони відбудуться на нашу користь, ми почнемо вилазити з депресивної ями.

Якщо генетичний страх візьме гору над здоровим глуздом, нас можна вже буде добивати. Що Кремль і зробить з глубокім удовлєтворєнієм...

Комментариев нет:

Отправка комментария

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru