Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

27 мар. 2019 г.

Олег Олексюк: Навєрно

Нещодавно центр Разумкова провів цікаву соціологію по етнічній приналежності українських громадян.

Приємно, що ідентифікувало себе українцями 93% опитаних, росіянами 6 відсотків і 1 процент інші. Цифри для мене, як українця дуже приємні, але на цьому власне все…

Днями був у Дніпрі у справах. У позаурочний час розмови з місцевими неминуче торкалися політики. Дніпро місто російськомовне, тому десь при бесіді перепитав у співбесідника: А ти українець?
-Да, навєрно…
-А чому, напевне?
Ну, я ж разгаваріваю на руском…

Я, особисто, відчув, що подібна національність "навєрноукраинец" в цих краях не поодинока. Тому й не дивно, що вибираємо ми у Президенти "навєрноукраинцев", починаючи з Кучми, який у біографії на Прем’єр міністра писав "рускій", вже на вибори президента "українець". Тай у його рідному селі Чайкіне, яке на кордоні з Росією і Білорусією теж не знають, хто вони за національністю (був такий телерепортаж). Можна продовжити тут Януковичем і, не дай Боже, зараз ще одним…

Десь ми, на мою думку, у переважній своїй масі, серйозно травмовані сотнями років колоніального перебування. Це помітно у таких простих речах, як поглинання інших етносів. Поляк чи єврей, коли взнає, що в комусь є частка їхнього у крові відразу називає його своїм. У Кличків, приміром, прабабця чи хтось біля того була єврейкою, так євреї його вже називають своїм. Знову ж таки, деякі ідіоти українці подекуди, взнаючи цей факт біографії називають його "жидом".

Насправді це смішно. Тому що як писав Мазепа про Україну "Біда чайці небозі, що породила діток при битій дорозі…"

Так от: через те тут стільки домішано, що оцей містечковий расизм можна застосувати до кожного другого. 

Але для чого? Всі ми українці. Тільки би ще хотілося без цієї приставки "навєрно". Отож.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru