Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

27 мар. 2019 г.

Софія Дніпровська: Вибори 2019 - черговий перепис жлобів і марнославних ідіотів

З русскімі все ясно. Вони обирають Росію, якій зберігають вірність за будь-яких обставин і нічого від неї не требують (жилаби странарадная і нєту другіхзабот).

А от з українцями, які йдуть на вибори з дулею в кишені для Петра, рухають жадібність і гординя. А це - дуже тяжкі гріхи. Народ, у якому накопичилася критична маса жлобів і хвальків, не омине небесних кар. Бо людину відрізняють від тварини духовні потреби. Зграї приматів перетворилися на людей, коли навчилися обмежувати свої матеріальні, фізіологічні потреби заради задоволення потреб духовних. Per aspera ad astra, так би мовити.

Колектив, який зневажає духовне і міняє його на додатковий шмат гнилої ковбаси (а з голоду в нас ніхто не вмирає, що б там не дзяволили про таблєтку для дєдушки і піввареника), втрачає людську подобу, а значить втрачає і права людини.

Ну а гординя - це неспроможність співставляти свої амбіції з можливостями, що веде до руйнівних наслідків як для особи, так і для колективу, в якому вона діє, в цілому. Надутий індик Толік, боягуз-підкаблучник з непомірними амбіціями - просто живе уособлення гордині, як і ті, що з ним себе асоціюють...

А як ще назвати людей, яких не відштовхує клоун, аферистка, сцикливий полковник, замасковані комуністи і ригня?

Вибори 2019 - черговий перепис жлобів і марнославних ідіотів. Якщо їх буде більшість, нація знову піде на переплавку в горнилі Історії.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru