Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

17 мая 2016 г.

ЧОМУ ЄВРОПЕЙСЬКІ НАЦІОНАЛІСТИ ПРОТИ УКРАЇНИ?


Нам іноді пишуть і питають чому деякі європейські націоналісти виступають проти України.

Насправді, великою мірою це міф – деякі європейські націоналісти підтримують Україну, деякі виступають проти – але переважній більшості просто пофіг. Ставлення десь таке, як в українців до конфлікту басків та іспанців.

Але, зважаючи на ту пропаганду, яку часто створюють в Україні для іноземної аудиторії - чесно кажучи, ми іноді не розуміємо яким чином навіть маленька їх частина може підтримувати Україну.

Судіть самі. Знизу – картинка, яку поширюють майже всі українські англомовні та напівдержавні політичні ресурси.


Цільова аудиторія цих ресурсів - європейці.

За останніми опитуваннями, які неважко знайти в інтернеті, навіть ліберальні європейці все критичніше ставляться до імміграції та мультикультуралізму, крім відвертих ліберальних фанатиків. Чого вже говорити про пересічних (більшість) європейців, або національно свідомих європейців.

Але кого це хвилює? Навіщо щось досліджувати перед тим, як створювати пропаганду?

Суть тексту на картинці наступна:

«Прем'єр-міністр України - єврей, виграла євробачення представниця нацменшин (мусульманка), революцію почав етнічний афганець.»

Це після чогось про те, що Україна – «дивна фашистська хунта» (маючи на увазі російський пропагандистський прийом щодо України, який використовувався певний час в 2014).

Хтось скаже, що мета картинки – дискредитувати російську пропаганду щодо України.

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru