Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

28 дек. 2016 г.

Наталя Довгич: Білоруський слід донецького тероризму

Як відомо, у лавах терористичних організацій ДНР і ЛНР воюють найманці з різних країн – Сербії, Ізраїлю, Франції, Південної Осетії. Є серед них і громадяни Білорусі, переважно російського чи донсько-козацького походження. Трапляються серед них і зросійщені етнічні білоруси. Свого часу розголосу набув випадок із громадянином Білорусі Дмитром Макаревичем, 1993 року народження, що «засвітився» в лавах незаконних збройних формувань «Новоросії», спонсорованих Кремлем. Макаревич відслужив в лавах ЗС Білорусі, більш того, в одній з елітних військових частин – 5-й окремій бригаді спеціального призначення Головного розвідувального управління, яка дислокується в містечку Мар’їна Горка (в / ч 89417). З Білорусі походить і снайпер терористів Наталя Красовська на прізвисько «Сонечко», 1980 року народження, на рахунку якої чимало вбитих українських військових. Щоправда, мешкає вона переважно в Росії, а в Білорусь в’їздить за фальшивими документами.

Справа в тому, що кримінальний кодекс Білорусі (статті 132 і 133) передбачає покарання за найманство у військових операціях на території інших держав. Про що раніше і попереджав білоруський Комітет держбезпеки. Йдуть арешти, порушуються кримінальні справи, й Красовська не стала винятком. Вже зараз бойовики жаліються, що ті з них, хто вирішив узяти відпустку й з’їздити додому в Білорусь до рідних, назад не повернувся, зв’язок з ними втрачено. Частина найманців вже вирішила продовжити воювати в Сирії, бо додому їм шляху нема.

Проте підпільне вербування триває. Зокрема, в агітації за «Новоросію» та наборі через соцмережі бажаючих повоювати проти американських глобалістів був помічений мінський лівий публіцист російського походження Єгор Чурілов, 1976 року народження. Він є співголовою прокремлівської організації «Цитадель» – офіційного партнера Євразійського Союзу молоді сумнозвісного Олександра Дуґіна. Строкову службу Чурилов, що характерно, служив у роті розвідки 3-ї окремої бригади спеціального призначення внутрішніх військ РБ, зараз офіційно працює в сфері інформаційних технологій.
Чурилов не приховує своєї зневаги до України: «Держави, якій присягали українські військові до лютого 2014-го року, не існує ні формально, ні фактично. Існує інша держава, поки ще з тим же іменем «Україна», що визнається Заходом (який має в цьому великий геополітичний інтерес) і не цілком визнається, але частково сприймається Росією – принаймні у вигляді економічного суб’єкта, що заборгував. Ця держава вже остаточно втратила лояльність величезної частини і без того слабколояльного народу і втрачає ту частину території, яку російськомовні вважають своєю батьківщиною. Ця держава не виконує і не збирається виконувати перед ними своїх природних функцій, і тому на територіях Південного Сходу починає оформлюватися інша держава. Як і в республіках СРСР після грудня 1991-го, на Україні після лютого 2014 присяги, дані мертвій державі, не мають ніякої сили. Вибір нової лояльності – це вибір нової присяги новому народу і новій державі. Говорити тут про зраду – чиста промивка мізків і пропаганда, яка, без сумніву, матиме місце».

Також стало відомо, що керівник місцевого відділення Російської Національної Єдності Андрій Сакович, 1972 року народження, нелегально вербує людей для війни в Україні на стороні самопроголошеної ДНР. Про це в інтерв’ю «Білоруському партизану» розповів начальник розвідки полку «Азов» Сергій Коротких на прізвисько «Боцман», сам колишній активіст РНЄ.

Дійсно, інформація про те, що добровольці з Білорусі мають можливість повоювати в «Православній армію Донбасу», з’явилася на офіційному сайті Білоруської регіональної організації РНЄ. Колишній спортсмен, кадровий офіцер Сакович очолив місцевих російських націоналістів після загибелі влітку 2000 року за нез’ясованих обставин «молодого, та раннього» ватажка Гліба Самойлова, проте загальний занепад Російської Національної Єдності й тиск білоруських правоохоронних органів призвів до того, що в Білорусі вона майже повністю припинила існування. Подавати ознаки життя баркашовці почали з початком війни на сході України. Як повідомляється на сайті, РНЄ «проводить регулярні набори і відправку добровольців для захисту росіян і російськомовних людей на території колишньої України». Набір проводиться для чоловіків старших 23-х років, що проходили армійську службу. Добровольцям з Білорусі пропонують вирушити на війну через територію Росії за маршрутом Білорусь-Росія-Новоросія. «Всі координатори – російські громадяни, які перебувають на території РФ. У нас Союзна Держава і кордони відкриті», – стверджують на сайті білоруського відділення РНЄ. Білоруська філія російської націоналістичної організації ще в травні минулого року оголосила про створення «добровольчих Загонів для організованої допомоги нашим православним братам, які зараз борються на території колишньої України проти київської хунти і «БНФівців».

Білоруський Національний Фронт теж занепав, але прихильники Олександра Баркашова його все ще вважають своїм головним ворогом: «На Майдані було дуже багато БНФівців. Україну вони сприймають як плацдарм, за допомогою якого вони мають намір перенести пожежу «кольорової революції» в Білорусь. Цього не можна допустити, оскільки це може привести не тільки до великого кровопролиття, але і до втрати державного суверенітету. Адже, як відомо, в результаті незаконного перевороту була потоптана конституція України. Держава «Україна» після цього фактично перестало існувати як єдина держава». «Цитадель», як ми пам’ятаємо, теж не визнає існування України. Втім, білоруські правоохоронці не поділяють їхнього ентузіазму.

22 листопада 2016 року співробітники Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією МВС Білорусі затримали троюрідного брата й кума Саковича – священика Костянтина Бурикіна, настоятеля храму Московського патріархату в селищі Гатово під Мінськом. Бурикін родом з російського Омська, а в Білорусі багато років жив на підставі дозволу на проживання, не маючи білоруського громадянства. Його підозрюють в незаконному обігу боєприпасів. Колишній баркашовець Бурикін, за даними порталу Credo, відкрито виступав на підтримку бойовиків ДНР та ЛНР.Найманці вигідні для ДНРівських терористів. Вони воюють краще за місцевих кримінальників, а перед днем виплати їх можна підставити під вогонь і вирішити всі фінансові проблеми. Чимало з них уже знайшло свою смерть. Матимуть вони серйозні проблеми і вдома, бо офіційний Мінськ добре розуміє, що це людський матеріал для проросійського антилукашенківського перевороту за донбаським сценарієм, чутки про можливість якого дедалі більше ширяться.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru