Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

5 мар. 2016 г.

Микола Пономаренко: Чим відрізнаяються Америка і Московія

Часто можна почути закиди на адресу США:
Европейские белые колонисты например уничтожили миллионы индейцев при колонизации Америки и завозили рабов из Африки как скот. Ничего подобного в России не было. Так кого корректнее считать Империей Зла - США или Россию? 
Московія - це країна з Традицією шовінізму, антисемітизму, фашизму, зневаги до інших культур, загарбницьких війн, руйнування інших народів і культур і подібного. Щось подібне мав Рим. Рим розпався. Розпадеться і Московія. Ця Імперія Зла не має права існувати серед людства Землі. ВСІ ДЕРЖАВИ СВІТУ ненавидять “русскіх“ і мають на те право. Найбільше зараз ненавидять мосйкалів українці. І мають на те право.

Америка має також історію поневолення інших народів, в основному місцевого населення - індіанців. АЛЕ, це було зроблено не навмисно, не для зухвальства своїми військовими загарбницькими подвигами, якими хвалиться кожен москаль, а із потреби виживання - індіанці атакували білих поселенців, яким треба було вижити. 

Традиція Московії є ЗВІРЯЧОЮ, ненатуральною, штучно створеною із традицій загарбаних народів. Ця традицію натворила більше зла на Землі ніж люба інша і Москва, як система, як імперія, має бути зруйнована і буде зруйнована. Процес руйнації цієї Імперії Зла вже почався.

Етносу, який себе зве “руським“ по суті нема. Це є татаро-монгольський, з домішкою фінських і слов’янських племен, штучний конгломерат і мова. Він зникне дуже легко, як тільки усвідомить свою суть.

Москаль і Московія не є образливими словами, а ПРАВИЛЬНИМИ назвами цього народу і цієї Імперії Зла. В Верховній Раді України зараз розглюдається законопроект офіційної заміни слів “росіянин“ і “росія“ на “москаль“ і “московія“ в усіх підручниках України, в газетних публікаціях, мідія і т.д. Навряд цей законопроект буде прийнятим, бо в Верховній Раді дуже мало українців. А шкода, бо це було б віндновленням історичних назв і правди. Наступний уряд можливо буде іншим і цей законопроект прийме. Назву “Імперія Зла“ впровадив Роналд Реган для Радянського Союзу. Цей великий президент Америки виграв холодну війну, що привело до розпаду СРСР. Поневолені нації звільнилися від колоніального гніту Московії, але Імперія Зла не зникла. Її наслідство повністю залишилося в тій країні, яка була ізначально джерелом зла - Московії. Як ця звіряча країна далі себе повела з мирними своїми сусідами, тому доказом - вбивства тисяч і тисяч, зруйновані міста, економіка, БРЕХНЯ по всіх медія, зухвальство москаля, як останньої падлюки, яка не хоче бачити і розуміти свої злочини, лише підтверджує сутність Імперії Зла. Тому я продовжую так називати цю країну.

Націоналіст є гарним словом, яке означує людину, як активного патріота свого народу, свого етносу.  Але москалі є не націоналістами, а нацистами.  Невелика кількість з них є націоналістами. В Україні, на жаль, націоналістів не так багато, нацистів майже нема, а прислужників москальского режиму скільки завгодно. Це є великою проблемою України зараз. Якби українці були націоналістами в своїй більшості, то вони б не обирали до влади ворогів Українського натроду знову і знову! Результати виборів лише підтверджують, що в Україні проживає більше ворогів України, ніж друзів. Іншою великою проблемою України є москальский язік, який є наслідством колоніальних часів, москалізації України, нищення етнічної української культури і мови.

Етнічний Лад не буде пристанищем для всіх громадян етнічної держави, лише для її націоналістичного прошарку. Всі інші будуть єднатися з тими ТРАДИЦІЯМИ, які їм будуть по душі. В Україні найбільшою НЕ українською традицією буде, звичайно, москальска. Власне, диктатор-вбивця Путін саме на це і розраховував коли йшов загарбати Крим і Донбас. Він напевно хотів більше загарбати, але існуючі націоналістичні сили виявилися сильнішими ніж він очікував і зупинили його. Ці сили кріпнуть, зростають і з часом, я надіюсь, зруйнують Москву, як центр Імперії Зла.

ХАЙ БУДЕ! 

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru