Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

3 мая 2015 г.

Юрій Тур: До річниці Одеського барбекю

 
Про те, що собою становили виступи в Донецьку і Луганську, яку вони мали мету й чим вони подібні до арабо-негритянських бунтів у Парижі, ми вже говорили. Тепер – про події в Одесі, де через власну необережність живцем згорів гурт озброєних екстремістів.

 В Одесі сталося найважливіше. Те, що зламало хід кризи. Зовнішні сили розраховували, що «ніґґерський» бунт перекинеться на всю Східну й Південну Україну, охопить не лише російських мігрантів і їхніх нащадків, але й усіх, хто послуговується в повсякденному житті російською мовою, сповідує фундаменталістське ортодоксальне християнство російського штибу, має ліві, ностальгійно-просовєтські чи проросійські переконання й схильний до шовінізму. Підстави до цього були. Подібно до негрів у Парижі, котрі вважають, що красти в білих людей не гріх, бо ті багаті, а їхні солдати вбили в Алжирі чимало темношкірих, а також Алжира часто не бачили, але й французами себе не вважають, російське населення України теж нерідко народилося вже не на території Російської Федерації, але з українцями не почуває нічого спільного й переконане, що всі українці їм винні, бо колись воювали на боці Третього Райху. У соціяльному плані російське населення споріднює з французькими неграми й арабами неблагополучність, малоосвіченість, підвищена релігійність, криміногенність, життя на державні допомоги, субсидії, пенсії (тобто дешева робоча сила, як і у Франції, обертається тягарем для бюджету). Непокоїть їх не стільки українськість влади, скільки наявність влади взагалі. Проте загального повстання не сталося, бунти не спалахнули, пролетарські гетто в українських містах на Сході й Півдні не стали екстремістським «поясом». Тому в Україні не почалося те, що підпадало б під ознаки громадянської війни. 

На сьогодні в Україні, попри бажання декого з обох сторін, війни немає. Є антитерористична операція, й тут важливо усвідомлювати, що і хто протистоять нам. ДНР і ЛНР – не етнічні державні утворення типу Абхазії, Південної Осетії чи українського Придністров’я, але й не «Іслямська держава Іраку й Леванту» чи «аль-Каїда». Це ліві терористичні армії латиноамериканського зразку, аналогом яких є Сапатистська армія національного звільнення в Мексиці, MIR у Чилі, «Сяючий шлях» у Перу, FARC у Колумбії. Вони так само починалися з протестів проти виборів, збройних повстань і захоплення муніципальних центрів, так само ґрунтуються на марксизмі, ленінізмі й сталінізмі, чинять опір уявному «новому світовому порядкові», фашизмові, капіталізмові та неоліберальним реформам в економіці, апелюють до маргінальних, криміналізованих іноетнічних прошарків населення, наполягаючи, що ті дискримінуються, і водночас отримують підтримку від країн, де встановилися ліві диктатури, наприклад, Куби, Нікараґуа, Венесуели, СССР, у нашому випадку – від неосталіністської Російської Федерації й Казахстану. Російські військові відіграють ролю кубинських бойовиків, радників і інструкторів. Фундаменталістське православ’я при цьому грає ролю «теології звільнення», а культура корінного населення так само не поважається. Ситуація складна, бо нині в Европі мало хто має досвід війни проти терористичної армії (звідси й нерозуміння французами поведінки російських військових, які не вдаються до звичайного танкового маршу-кидку). Скажімо, FARC у кращі свої часи налічувала кільканадцять тисяч бойовиків, контролювала величезну частину країни, вела радіомовлення, мала підтримку частини цивільного населення, що, будучи прокомуністично налаштованою, надавала їм їжу, медикаменти й інформацію. Це була армія на марші, що захоплювала територію, нищила маленькі містечка, виганяла людей з їхніх осель і трощила сільську інфраструктуру. При цьому вона діяла окремо від Комуністичної партії (яка, втім, не виступала противником терористів і не підтримувала звинувачення проти них) і несла відповідальність за численні терористичні акти, вибухи й убивства, а також викрадення людей. Допомогу терористичній армії надавала Куба, та з часом терористів почало боятися й ненавидіти навіть те населення, яке їм співчувало. Як бачимо, це дуже близько до ситуації в Україні. Явно з досвіду сапатистів запозичене використання сучасних технологій, насамперед, Інтернету, для створення міжнародної солідарности з прихильними до них особами й організаціями. 

Для боротьби з терористичними арміями не придумано ще нічого кращого за «ескадрони смерти», створенню яких Україні доведеться вчитися. У Колумбії й Перу добре себе зарекомендувало створення місцевої, переважно селянської самооборони, дії якої мусять координуватися з поліцією. Її основу могли б скласти етнічні українці з визволеної частини Луганщини та Донеччини після відповідного навчання та ідеологічної обробки. Замість великих військових операцій ефективними виявилися мобільні дії спецпризначенців і удари «повітряної кавалерії» за підтримки гелікоптерів. Колумбійський досвід також показує, що мілітарні ультраправі (чи ліво-праві), які ще зовсім недавно за підтримки землевласників нищили комуністів і профспілкових діячів, можуть відмовитися від роззброєння, виявити непокору до правого уряду й повести переговори про об’єднання з лівими «проти авторитарної влади». Це треба враховувати й нізащо не допускати автономної дії правих формувань. Одночасно не слід повторювати помилки і йти на визнання терористів владою на місцях – це безрезультативно через оновлення їхнього проводу на радикальніший...

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru