Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

30 апр. 2015 г.

Юрій Тур: ДУК ПС і решта вітчизняних монтонерос

Manuel-Hedilla-Larrey3-1
Лиха капіталістична держава намагається нас, справжніх революціонерів, роззброїти й знищити на догоду грошовим мішкам - ця розповідь стара, як світ. Усі ліваки завжди про це скиглять, тиснучи на почуття малозабезпечених громадян. Цю моду заклали ще криптокомуністичні й просоціялістичні зрадники міжвоєнних европейських і післявоєнних латиноамериканських правоконсервативних режимів, які намагалися подати себе жертвами.

Яскравим прикладом такого скиглія в Еспанії був Мануель Еділья Ларрей, провінційний хефе з Сантандера, який 2 вересня 1936 року був обраний національним вождем тимчасової Командної хунти Фаланги. Ернесто Хіменес Кабальєро характеризував його яко «людину низької культури, духовно посередню», без особливих здібностей. Він не був настільки безграмотним, як це стверджували його вороги, але наївним і напрочуд легко піддавався впливові лівих.
На цей час контрольована націоналістами територія, за словами одного з чільних провідників фалангістів Серрано Соньєра, була «польовою, наметовою державою», чимось на зразок великого Майдану. Опинившись на чолі організації, Еділья несподівано заходився переорієнтовувати її вліво. Він заявляв, що краще мати справу з колишніми комуністами, ніж із правими, бо ті, мовляв, зіпсовані політикою й касикізмом. Виглядав новий лідер дуже радикально. Еділья часто робив заяви про потребу обмежити капіталізм і давав зрозуміти, що після війни Фаланга, користуючись своєю підтримкою серед простолюду, так і вчинить. Він увесь час конфліктував із генералами. Каудільйо Франсіско Франко Баамонде, що самовіддано робив усе для перемоги правої справи, Еділья зневажливо називав реакціонером і казав, що щойно впаде Мадрид, Фаланга підніме свої справжні, ліві кольори (насправді доти Фаланга ніколи не була лівою). Крім того, посіпаки нового лідера старанно роздмухували його хворобливе честолюбство. Один із випусків фалангістського ілюстрованого тижневика «Фотос» був цілком присвячений Едільї. Всі увесь час розповідали, який високий Еділья має рейтинг. Натужно формувався культ його особистости (все це нічого не нагадує?).

 З часом Еділья навіть почав називати своїх послідовників республіканцями з лівими переконаннями й почав шукати контактів із комуністами. Його діяльність унеможливлювала підтримку коаліції націоналістичних сил з боку Італії, Німеччини й Португалії, крім того, він був готовим виступити проти державників. Коли Франсіско Франко обрали вождем нації й відбулося очікуване об'єднання Фаланги з карлістами в Еспанську Традиціоналістичну Фалангу й хунту націонал-синдикалістського наступу (Falange Espanola Tradicionalista у de las Juntas de la Ofensiva Nacional Sindicalista — FET у de las JONS), Еділья цього не стерпів і заходився готувати прокомуністичний переворот. Тому Франко, а також Серрано Соньєру й іншим провідникам фалангістського руху довелося спершу виключити Еділью з Командної хунти за зраду, а потім і затримати на підставі результатів слідства й засудити до розстрілу (а потім замінити його на ув'язнення, а не стратити, як це стверджується на сайтах українського «Автономного опору»). Криптокомунізм був випалений розпеченим залізом, і саме завдяки цьому відбулася перемога. Звичайно, можна верещати, скільки заманеться, що консерватор і реакціонер Франко узурпував назву й символіку Фаланги, вихолостив її зміст і продався буржуазії. Вітчизняна лівотня й антиглобалісти, що висіялися з автономів, так і роблять. Проте факт є фактом - ідеали Фаланги збереглися і втілилися в життя без фантасмагоричної соціяльної революції, організація прийшла до реальної влади, республіканський Мадрид, із яким себе нині ототожнюють терористичні армії ДНР і ЛНР, упав. Совєтський Союз, спадкоємцем якого виступає неосталіністська Російська Федерація, в Еспанії програв. Можливо, й зараз українському народу, що опинився між недолугими правосекторівськими едільєвцями на чолі з тупуватим варіянтом Едельї і дегенеративними ДНРівськими республіканцями, пора відкинути лівацьку облуду, антикапіталістичну балаканину, соціялістичні теревені й усвідомити цінність власної держави й одноосібної влади, навіть неідеальної?

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru