Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

28 февр. 2015 г.

Герои не умирают - oни возвращаются!

 Трапилося до рук унікальне літературно-художнє видання - "Обличчя звитяги" (Стрілецькі світлини), упорядковане та видане Святославом Липовецьким за сприяння директора Бродівського краєзнавчого музею п. Василя Стрільчука, який надав для ознайомлення та опублікування стрілецькі світлини сторічної давності. Під час перегляду світлин нас вразило фото дівчини-січового стрільця Ольги Підвисоцької. Відчуття першої миті - ми десь вже бачили це обличчя. Наступна думка - та це ж Надія Савченко! Тільки сто років тому. Так народилася ідея поєднати фото цих двох жінок, дивно схожих між собою не лише зовні, але й жорстокими перипетіями долі. Ольга Підвисоцька - Український січовий стрілець, народилася у 1898 році в Чорткові. Навчалася в Учительській гімназії. В УСС спочатку перебувала на фрнті, а згодом у Коші. Про неї, як наймолодшу 17-річну дівчину-стрільця згадував у своїх звітах воєнний кореспондент Франц Мольпар. По закінченні Першої Світової війни Ольга Підвисоцька вийшла заміж і разом з чоловіком - колишнім січовим стрільцем - усусусом - переїхала на проживання на територію радянської України. У 1937 році Ольга Підвисоцька разом з чоловіком потрапила в НКВС-івські катівні, де їх стратили, як і мільйони українців-патріотів. На наших очах розгортається новітня трагедія української патріотки. Офіцер збройних сил України Надія Савченко потрапила в полон у зоні АТО, була таємно вивезена співробітниками спецслужб РФ до Росії і віддана під неправедний блазенський суд. Надія оголосила голодування, яке триває вже понад 70 діб. Якою буде подальша доля української патріотки, обраної до Верховної Ради, незаконно утримуваної в московській тюрмі? Ми, на жаль, поки не можемо звільнити Надію Савченко силою зброї. Але ми можемо повідомити про її долю усьому світу. І можемо помолитися за неї. І тоді - ми впевнені - станеться диво.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru