Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

2 авг. 2014 г.

Geschwister Kolbl

Українська Фаланга: Чому програв Тягнибок?

 А й дійсно – чому?

ВО «Свобода» мала певну електоральну базу, можна було б, спираючись на неї, провести президентську виборчу кампанію з кращим результатом, аніж понурий 1, 4 %. Тим більше, що на тлі пожованої й старої неукраїнки Юлії Тимошенко підтягнутий Олег Ярославович виглядав дуже браво, а позбавлений гуманітарної програми і некультурний на вигляд південець Дмитро Ярош йому явно був не конкурент.

Стати одним із фаворитів на перегонах Тягнибокові завадила архаїчна ідеольоґія, що не враховує настроїв суспільства. Ні, справа не в ксенофобії, навпаки, для неї як ніколи широкий простір. А от виразна лівизна, тобто зацикленість на соціяльних програмах і примітивна антиолігархічність, успадкована навіть не стільки від лівацької ОУН, яка на диво непогано вписалася в ліберальне сьогодення, скільки від німецьких націонал-соціялістичних ренеґатів Ґреґора й Отто Штрассерів, призвела до програшу. Спроба зреалізувати на практиці всі постулати штрассерівської лайт-версії нацизму виявилася невдалою.

Як відомо, в грудні 1932 року канцлер Ваймарської республіки генерал Курт фон Шляйхер – один із архітектів німецько-совєтської військової співпраці, що мав добрі зв’язки в лівих і профспілкових колах, – на таємному рандеву запропонував зробити Штрассера прем’єр-міністром Пруссії і віце-канцлером Німеччини в обмін на розкол у NSDAP й ізоляцію Гітлерового крила. Цей задум провалився, проте його втілив Олег Тягнибок, чий ідеольоґ Юрій Михальчишин уславився симпатіями до штрассеризму, – пішовши в коаліцію до соціялістки Юлії Тимошенко й відцуравшись частини колишніх ідей. От лише він не врахував, що штрассерівські ідеї експропріяції великого капіталу й націоналізації економіки не знайдуть підтримки в тому прошарку українського населення, котрий сповідує націоналізм. Останній в Україні завжди був, є й буде буржуазним.

Міс Українська Діаспора: "Я дочекаюсь тебе"
Міс Українська Діаспора: "Я дочекаюсь тебе"

Міс Українська Діаспора Соломія Крунь стала героїнею відео-ролика, присвяченого українським військовим, у якому дівчина проводжає свого коханого на фронт, а згодом він повертається живий і з перемогою.

Їх дві долі у цей важкий для країни час подібні до тисяч інших в Україні, немов ціле поле маків під вітром східних степів.

"Постійно переглядаю репортажі із зони АТО, співпереживаю разом з Україною. Я знаю, що всі українки світу готові допомогти - ми всі чекаємо і палким серцем любимо наших героїв", - зізналася Соломія.

"Молюся, щоб наші захисники засвітили сонце над Україною. Ми вас дочекаємося!"- Звернулася вона до військових.
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru