Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

20 авг. 2014 г.

Українська Фаланга: Українські націоналісти підтримують евроінтеграцію

Українські націоналісти підтримують евроінтеграцію, тому що правим Старої Европи потрібна підтримка й Угорщини, й Австрії, й Латвії, й Литви, й Естонії, й Хорватії, й Боснії, й України. Тільки разом здолаємо соціялістичне зло, що звило клубок у Франції й деяких інших країнах, почасти маскуючись під ксенофобські ліві партії типу "Народного Фронту" ренегата Марін Ле Пен чи інтелектуальний рух "нових правих" агента ГРУ Алена де Бенуа.

Якщо будемо шукати "треті шляхи", то скоро нашою столицею буде Москва, а який-небудь Дугін бубонітиме нам про православну духовність як необхідність бити "піндосав". Або ж олландівщина прийде й до нашої домівки, і Києво-Могилянська академія заведе ліволіберальний ГУЛАГ.

Українські націоналісти підтримують Косово, а не Сербію, бо друг Кремля, сербський соціялістичний диктатор Слободан Мілошевич - ініціятор геноциду слов'янських народів хорватів, боснійців, македонців, словенців і чорногорців. На його совісті - геноцид стародавнього індоевропейського народу албанців, корінного населення краю, загарбаного сербами. А також - про що наші псевдонаціоналісти мовчать - ста тисяч етнічних українців Балкан, нащадків лемків і запорожців у Славонії (Хорватія), північній Боснії й Воєводині (Сербія). Мілошевич, як і його попередники, не визнавав українців окремим од росіян народом.
Українські націоналісти вшановують героїчні подвиги Визвольної армії Косова та її провідників, зокрема, великого націоналістичного філософа Ібрагіма Ругови, ім'я якого святе для правих усього світу, та Адема Яшарі.

Українські націоналісти пам'ятають, що билися на боці країн Вісі разом із хорватами, боснійцями, македонцями й албанцями проти сербів.

Чим погане НАТО?

Тим, що воно не подобається Росії? За ким нам шкодувати? За соціялістом Гусейном? За соціялістом Мілошевичем, який знищив сто тисяч наших братів? За соціялістом Каддафі, що субсидував антибілі терористичні рухи в усьому світі? За угрупованням Талібан?

Кому нам співчувати? Молодому жирному Кімові, його зажерливим колегам із Китаю, що закидали нас мотлохом, психічно хворому Чавесові, що вважав себе реінкарнацією Болівара та вірив, що капіталізм знищив цивілізацію марсіян? В Україні ганебно мовчать про українську еміграцію з Венесуели, звідки рятуються втечею дуже відомі українські родини, нащадки славетних родів. Чавес відкрито й послідовно винищував білих людей. Як і всі згадані, він є ворогом цивілізації білої людини. Намагався проштовхнути гей-шлюби, за прикладом своєї аргентинської подруги Кіршнер. Ну то братам Кастро й острову проституток і трансвеститів? Комуністам, які зараз бунтують у Туреччині проти підвищення рівня життя й утвердження національної самосвідомости? Ірляндській республіканській армії, котра вже півсотні років є справдешніми комуністами, з Лєніним і Марксом? Чи спадковому соціялістичному диктаторові Асаду, приятелю Путіна, котрий на всі посади в державі посадив свою сатаністичну секту, що нараховує 10% від усього населення? Це щось типу наших "данєцкіх", тільки в алавітів ще у великій пошані гомосексуалізм. Зараз Сирія переживає те, що колись пережила Західна Україна. Триває війна повстанців за свою свободу, за рідні домівки, за право жити на рідній землі - така ж, яку колись вели наші діди й прадіди. Проти алавітського сталінізму пліч-о-пліч воюють друзи, єзиди, мусульмани та християни, але їх українцям, на думку псевдонаціоналістів, підтримувати не можна, мабуть, їм Путін не велів...

Хто з ворогів НАТО та білої Европи заслуговує на повагу?

На боці Европи та НАТО були нацист Туджман, нацист Ругова, націоналіст Ізетбегович, націоналіст Саакашвілі, котрий витяг свій народ із убогости й вистояв у війні, націоналістичні лідери країн Балтії, та українцям, як заявляють псевдонаціоналісти, їх не можна любити, вони ж бо антиросійські й антиправославні, чи не так?

А добувати сланцевий газ потрібно. Проти цього - тільки ті псевдонаціоналісти, котрими прикриваються перед українцями чужинці Медведчук, Тимошенко, Турчинов, Клічко, Яценюк. Ясна річ, вони піклуються не про екологію, а про інтереси "Газпрому".

Хай живе Східна Фаланга!

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru