Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

20 авг. 2014 г.

Українська Фаланга: "Зентропа-Україна" й антифа з "Бриколажу"

Чоловік телевізійної журналістки Оксани Марченко часом інвестує гроші в дуже химерні політичні проекти. На превеликий жаль, творчих особистостей для того, щоб зробити кожен із цих проектів оригінальним, в Україні, здається, замало. Тому з сайту на сайт мігрують одні й ті ж тексти та запозичені в росіян теми: німецький (а де в кого й російський) націонал-большевизм і штрассеризм як прогресивна противага поганому гітлеризмові, британський націонал-анархізм, французькі "нові праві", еспанська синдикалістська опозиція франкізмові. От, наприклад, новий сайт "Зентропа-Україна", покликаний протидіяти відходові України в Европу. Більшість цих тем там уже є.

Зокрема, як і в Росії, активно пропагується еспанський синдикаліст Раміро Ледесма  Рамос. Друга присвячена йому замітка зветься "Нонконформізм і хоробрість до самої смерті"

Сама по собі стаття є апологетичною й досить кумедною, як на свідомого й обізнаного читача правих поглядів. Деякі її тези викликають усмішку, ну хоча б от:

"Незабаром Раміро з гіркотою відмічав, що його власні політичні ідеї спотворюються «праворадикалами», що внадилися до Фаланги. Разом із жменькою соратників, вірних ідеології його первісної групи, він вирішив піти з партії".

Автор цих рядків не без сентиментальности пригадав свій власний "праворадикальний" досвід очищення Східної Фаланги від ліваків.Звідки ж виник такий хвацький текст? Шукати довелося недовго. Виявляється, він узятий із захирілого анархістського сайту "Бриколаж", для якого 2005 року зробив переклад рівненський свободівець (!) Степан Молчан. Там йому передує побудована з кострубатих, граматично неправильних речень, насичена калічними русизмами й відверто плутана передмова, де, звичайно ж, у повній відповідності з настановами одного з чільних ідеольогів сучасного російського імперіялізму Александра Дугіна, гнівно засуджується "реакційний мракобіс Франко".  Ортографію, пунктуацію й граматику автора зберігаю:

"Як і більшість лівих відтинків тогочасних націоналістичних рухів він (тут ходить про очолюваний Рамосом змаг) не спромігся зайняти продуктивної партійної позиції, за що, у підсумку, поплатився життям (Рамос і найближче оточенням) і чесним ім’ям (називати «фашистами» не схожих на себе було модним тоді). Реакція пішовших на союз з олігархічною буржуазією погрязших у деконструктивному (?) антисемітизмі тодішніх провідників та спітнілими від тягара індульгенцій клерикалами унеможливила вірогідність практичного закладення фундаменту до, і зараз актуальних третьопозиційних соціально-національних пірамід (окрім, перонівської Аргентини, вочевидь). В Україні аналогічною до Рамоса постаттю стоїть до цих пір (як і у випадкові з тими ж Рамосом, д’Аннуціо, Штрасерами тощо) не вшанований (замащеними у «правому опортунізмі» «ідейними спадкоємцями» ОУН) лідер соціалістичної фракції в ОУН-Б і загинувший у 43-му на Поліссі — Іван Мітринга. Хоча останній, на відміну від Рамоса, помер у бою із окупантами".

Ну коли вже недовчена українська лівотня придбає собі російсько-український словник і з'ясує, що в українській мові немає ніяких "погрязших", "пішовших" і "загинувших"?

Слід нагадати, що мережева лябораторія "Бриколаж" є сайтом принципово й офіційно антифашистським, тобто "шавківським" у термінольогії вуличних правих. Темі антифа й відвертим закликам до фізичного знищення людей правих переконань присвячено третину її публікацій. В одній із них волається: "Нацисти повинні умерти!.. Смерть скінам!". І на це скавчання майже десятирічної давности можна було б не зважати, якби воно не передувало кільком кривавим убивствам молодих українських патріотів. Як бачимо, зентропівці, а це колишні автономи, все ще не гребують лівацтвом у найбільш огидних його формах. Кров Максима Чайки та Романа Трачова для них ніщо. Головне - боротися з проевропейськими настроями українства.

З приводу самих ідей спільноти "Зентропа-Україна" хочеться сказати от що.

Ну, припустімо, що населення нашої держави, залякане привидом "Гейропи", відмовиться від евроінтеграції, забуде про сатанинські "матеріяльні показники життя на Заході" й обере "свій власний" шлях. Куди цей шлях проляже?
Почнемо з того, що в разі відмови від евроінтеграції автоматично відбудеться пожвавлення, а можливо, й відродження клясичних лівих партій, насамперед комуністів. Можна припускати, що виникне якась нова соціялістична чи соціял-демократична сила, навіть екзотична. Наприклад, у сусідній Молдові подібна ізоляція від світу призвела до розквіту троцькізму й маоїзму. Крім того, зростатиме "антикапіталістичність" і "антибуржуазність" власне правиці, аж доки її не перетворять на збіговисько слизьких "право-лівих" суб'єктів, які відрізнятимуться від прихильників комуністичного вчення лише кольором прапорів. Самолов на українських наці вже поставлений.
До того ж, так званий "багатополярний світ" однозначно передбачає в якості одного з геополітичних полюсів не Київ, не Мєнськ, не Вільнюс, а Москву, тобто Кремль і Луб'янку. Зближення з країною двоголового орла не вдасться уникнути. Бо, цитуючи закордонних інтелектуалів-"антимондіялістів", зентропівці сором'язливо мовчать про те, що всі без винятку їхні авторитети люблять Росію, причому дуже палко (й небезкоштовно). Відгодовані спецслужбами нашого східного сусіди французькі "нові праві", починаючи з Алена де Бенуа, не приховують того, що є москвофілами й прагнуть появи  Евразійської імперії. Тобто, опинившись у вирі їхніх антиглобалістських ідей, рештки українських націоналістів неминуче еволюціонують від примарної "самостійности" до "шляхетного" служіння путінській боротьбі проти европейської цивілізації білої людини. Симптоми цього, на зразок симпатій до соціялістичних диктаторів Моаммара Каддафі, Слободана Мілошевича, Башара Ассада, пропаганди ідей корейського тоталітарного комунізму чучхе, спостерігаються в правому середовищі, включаючи й симпатиків ВО "Свободи", вже тепер.

Так само й християнський клерикалізм, "уповаючи на Боже милосердя", підштовхне нас в обійми істинно православної Московщини, де содомія, розпуста, убогість, невігластво, безправність і сталінізм уміло задраповані бутафорським христолюбивим законодавством... А що буде далі з нацією, мовою й культурою, спрогнозувати неважко. На сьогодні відмова від Евросоюзу означає для етнічних українців смерть у московських лабетах. Винними у якій будуть облудні борці з "евроінтеграторами".

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru