Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

20 апр. 2014 г.

Великдень - свято утвердження відродженої Надії та Божої Благодаті для України!

Великдень - свято утвердження відродженої Надії та Божої Благодаті для України!

Великдень 2014 особливий через ті події, що відбулися в Україні в дні Революції Гідності. Це були дні, не тільки протистояння між народом і владою, Правдою та Кривдою, це були дні Великого Духовного Просвітлення, для тих сотень тисяч людей, що вийшли на Майдани відстоюючи своє законне право на гідне Людини життя.

Кожен день починався на Майданах із щирої молитви до Бога, з проханням дати силу і наснагу в перемозі над силами Зла –над бандою казнокрадів, гнобителів і зрадників.

В ці Святі Дні, нажаль, згадуються кадри минулорічного святкування Пасхи, де Янукович і його поплічники перед телекамерами театрально демонстрували свою «побожність».
Це було величезним обманом, великою Кривдою перед Богом. Хоча Януковичу і його злодійській світі вдалося сховатися у свого господаря Путіна від праведного народного гніву та справедливого Суду українського народу, але ми віримо , що від праведного Суду Божого їм не сховатися. Перед своєю втечею знахабніла банда зуміла посіяти на Сході та Півдні України слова брехні і розбрату, аби знедолені билися між собою , а бандити мали більше можливостей для збереження пограбованого.

В першу чергу, слова неправди були сприйняті серед безбожників, нащадків тих, хто громив церкви, підтримував безбожну радянську владу, яка втопила в крові Українську Народну Республіку. Напевно, ненависть вони всмоктали з молоком матері , саме ті грішники підтримують російських диверсантів, сіючи ненависть до людей, що, повторюючи слова молитви, виборювали під огнем снайперів право для всіх без виключення громадян України на краще життя в Справедливій Україні. Як кажуть в народі, Бог їм Суддя.

В ці дні у них є унікальна можливість для щирого покаяння. Великодні свята у цьому році в Україні водночас відзначають вірні всіх християнських конфесій.

Пасха цього року - це не тільки Велике Свято Перемоги життя над смертю, це ще безумовна віра, що Благодатний Вогонь із Святого Єрусалима допоможе очистити Українську Землю від сил Зла і так само, як воскрес Син Божий, – воскресне Україна!

СХІДНА ФАЛАНГА
щиро вітає всіх християн з наступаючим Великоднем ! Бажаємо всім Миру, Добра, Любові та Божої Благодаті. Веселих свят і смачної Пасхи!

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru