Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

27 мар. 2014 г.

Андрій Бондар: Наш секрет - у моральній перевазі

... Вони готові до війни – роками готувались, як з'ясувалось, і саме з нас починають своє звитяжне захоплення світу. Ми здаємося їм якоюсь надлегкою, майже ефірно-прозорою здобиччю – "пушкою духу", як казали в моєму дитинстві про хирляків. Від різних прогнозів і передбачень різного рівня глибини і складності аж роїться. Не бракує також конспірологічних теорій, вже не кажучи про історичні аналогії.

Не те щоб я не вірив цим тривожним реляціям. Навпаки, я жива людина і так само податливий на такого плану речі, що на тлі емоційного виснаження Майданом і весняним авітамінозом проростають ще глибшою параноєю та ще гострішою істерією. Окупація і агресія ніколи не минали для людської та колективної душі без наслідків.

Ми, як могли, уникали насильства і протистояння на Майдані. Ми й нині відкладаємо зіткнення. Хто б там що не казав, я погоджуюся, що це правильно – нейтралізувати насильство й уникати прямої дії. Особливо там, де перевага ворога – явна. Думаю, наш секрет у тій же простій обставині, що й на Майдані – моральній перевазі. Ми знаємо, чому не стріляємо – у нас гірша зброя і менша армія. Ми знаємо, чому бережемо свої життя. Нам треба жити для України, а не вмирати від дурних куль. Певна річ, до моменту, коли не стріляти вже не можна.

А яка моральна сила в агресора? Якщо відкинути геополітичні концепції Путіна-Дуґіна і брехні Кисєльова, що залишається всередині агресора? Порожнеча, внутрішня Монголія і слабкість. Це накликання пасіонарності старого й немічного обдуреного народу – штучне й абсурдне. Насправді прокинувшись від імперського деліріуму, вони дуже здивуються: "Что мы, блядь, здесь забыли?"

Наша перевага в тому, що ми прокинулись, а вони – сплять. Що ми здобуваємо свободу і майбутнє, а вони – територію і минуле. Вони нагадують курку з відрізаною головою, яка за інерцією носиться по подвір'ю в пошуках зерна. Територія є, життя ще ніби жевріє, а майбутнього – нема.

Я не знаю, як буде далі. Чесно. Якщо на Майдані я міг сказати "Все залежить тільки від нас", то тут уже від нас залежить не все. Це навіть трохи добре: тепер ми знаємо, що світ таки насправді стурбований і насправді боїться. Жарти скінчились. Ми вже не самотні. Все має бути добре. Таке враження, що ось-ось наші невидимі союзники відкриють другий фронт. У мене є таке відчуття.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru