Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

20 февр. 2014 г.

Виктор Ющенко закликав депутатів протистояти російському плану

Президент України (2005-2010 рр.) Віктор Ющенко закликає народних депутатів України протистояти російському плану, який полягає у ліквідації Української держави.

Про це йдеться в заяві Ющенка, переданому УНІАН прес-службою партії "Наша Україна".

Як зазначає Ющенко, Верховна Рада повинна екстрено зібратися й ухвалити ключові політичні рішення для стабілізації України і припинення розвитку російського сценарію розколу Української держави.

"Верховна Рада повинна терміново відновити роботу і провести сьогодні екстрене засідання, на якому підтримати Акт національної свободи, запропонований громадянським суспільством, щоб розпочати вихід з політичної кризи, який збереже цілісність країни. Від Верховної Ради мають вийти низка ключових політичних документів, які мають визначити суть конфлікту між двома курсами – європейським та євразійським", - вважає Ющенко. Також рішенням парламенту має бути повернуто Конституцію 2004 року та, відповідно до неї, сформовано Уряд народної довіри.


Він наголосив, що припинення насильства має стати першою передумовою для будь-якого діалогу. До цього часу, на жаль, сторони діалогу - як від влади, так і від опозиції - не запропонували реалістичний план виходу з кризи.

За словами екс-президента, іншими двома учасниками подій, які відбуваються, є Європейський Союз та Росія. При цьому ступінь російського втручання та зацікавленість російської сторони у втягненні України в свою орбіту – так званий російський фактор - були недооцінені владою, опозицією та Євросоюзом. "Наразі конфлікт, який називають політичним і намагаються вирішити черговим розподілом посад, потрібно переоцінити і назвати його адекватно – боротьбою за суверенітет і цілісність України. В усі часі борців за Україну - мазепинців, бандерівців, петлюрівців – намагалися маргіналізувати як злочинців. І сьогодні на патріотів України на Майданах навішують ярлики терористів і радикальних бандформувань", - зауважив Ющенко.

Він закликав негайно зупинити розвиток російського сценарію, який полягає або в упокоренні всієї країни, або через ескалацію конфлікту у федералізації, створенні маріонеткового уряду. Президент закликав створити постійну місію Євросоюзу, яка сприятиме поверненню до євроінтеграції як гарантії збереження цілісності України, повернення до миру і стабільності і подальше проведення реформ у всіх сферах. Європейськими кроками щодо України мають стати схвалення політичної асоціації, зона вільної торгівлі та запровадження безвізового режиму; одночасно з боку ЄС мають бути запроваджені фінансові санкції та інші обмеження щодо організаторів терору проти українців.

"15 мільярдів від російської влади – це ресурс дестабілізації України. Російський план чітко проглядається – це ліквідація Української держави", - сказав Ющенко.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru