Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

27 февр. 2014 г.

Оксана Григоренко: Острів Крим, острів Крим, я помру молодим...


Як відомо, цієї ночі невідомі в уніформі без розпізнавальних знаків захопили будівлі Верховної Ради Криму та Ради міністрів Автономної республіки. Терористи, що називають себе представниками самооборони російськомовних громадян Криму, демонструють явний досвід операцій в екстремальних умовах, мають автоматичну зброю, гранати, вибухівку й підняли прапор Російської Федерації.

Хто це?

Бунтівні беркутівці? Російські десантники, перекинуті з міста Сочі? Спецназ ГРУ? Лімоновці з досвідом бойових дій у Югославії? Серед версій, які мені довелося чути за останні години, фігурує й така: відповідальність за незаконне захоплення адміністративних будівель несе російська організація Євразійський Союз Молоді, котра просубсидувала операцію ветеранів війн у Придністров'ї, Двалеті (так званій Південній Осетії), в Абхазії та на Балканах. Добором найманців дійсно займалися люди, близькі до колишньої Націонал-Большевицької партії Едуарда Лімонова.

Якщо це так, то ось один із вірогідних кандидатів. Я про нього нещодавно писала
Бахтіяров Олег Георгійович.

Татарин за національністю, народився 22 січня 1948 року в Ленінграді. За фахом психолог, досліджував поведінку людей в екстремальних і непевних ситуаціях, конфліктологію, розробляв методики підготовки спецконтингентів військовослужбовців.

Особистий друг (за деякими даними, більше, ніж просто друг) Едуарда Лімонова. Учасник кількох збройних конфліктів і путчу у Москві 1993 року. Один із очільників екстремістської організації "Славянское единство", а згодом Євразійського Союзу Молоді в Україні. Також під його керівництвом у Києві функціонує тоталітарна секта, зареєстрована як "Університет ефективного розвитку" - щось на зразок сайентології вітчизняного розливу.
Олег Бахтіяров не лише розповідав у таборах ЄСМ у Росії про методи ведення партизанської війни, але й не раз погрожував радикальними політичними діями на теренах України. Всі заяви є на євразійських сайтах. Можливо, що в його - дуже специфічному - розумінні цей час "струснути паразитарну владу" уже настав. Очевидно, що діють люди зі специфічним, відстороненим світосприйняттям. Вони готові вбивати українців за триколор. Що це: адепти бахтіяровської "деконцентрації свідомости", віруючі "психонетики"?На жаль, вітчизняні правоохоронні органи досі не звертали уваги на заяви Бахтіярова, місцеперебування якого у ці миті невідоме. За чутками, він перебуває саме в Криму.

Можливо, Службі безпеки України варто занепокоїтися нарешті діями цього ватажка п'ятої колони Кремля? А вкраїнським націоналістам - спробувати його знайти й затримати?

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru