Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

2 авг. 2013 г.

Хімічна атака на «Сбербанк России» в Києві. Відео!

Сьогодні вранці, 2 серпня, БРАТСТВО закидало Київськими бандерівськими, забороненими в Ерефії, тортами "Сбербанк России" в Києві, бо він шкодить українському споживачу.

Москва накладає заборони на українську кондитерку, бо не хоче, щоб вільний світ, флагманом якого є Україна, асоціювався у москалів з чимось солодким.

Українські тістечка Путіну – що полоній. Все українське є загрозою московському тоталітаризму.

БРАТСТВО вимагає від української влади адекватної відповіді на московську економічну агресію. В першу чергу необхідно прищемити філії їхніх фінансових установ в Україні.

Ікона, подарована Іллінський церкві в с. Суботів до Дня 360-ліття

Свято-Іллінська церква в селі Суботові була збудована у 1653 році Богданом Хмельницьким. Іллінська церква в родовому маєтку Великого Гетьмана Войська Запорозького Низового у 1657 році стала його усипальницею, адже саме там його було поховано козаками.

Багато українців не були у селі Суботів (Чигиринського р-ну, Черкаської обл.), однак бачили зображення Іллінської церкви на купюрі номіналом 5 гривень незалежної Української держави, за яку шаблею змагався Великий Гетьман Богдан-Зиновій Хмельницький.

Саме сьогодні, року Божого 2013, числа 2, місяця серпня, з нагоди 360-ї річниці заснування Іллінської церкви в селі Суботів, їй було подаровано ікону Покрова Пресвятої Богородиці, написану художником-іконописцем О. Цугоркою. Ікона написана за кошти «Клубу Успішних Жінок», в тому числі й зібрані ними 23 червня 2013 р. під час фестивалю «Трійця в «Мамаєвій Слободі».

Рама до ікони є дарунком козаків «Мамаєвої Слободи», позолоту цієї рами сухозлитним золотом виконав особисто настоятель козацької Ставропігійної церкви Покрова Пресвятої Богородиці на «Мамаєвій Слободі» отець Роман Фурдин.

Передбачається, що ікона Покрова Пресвятої Богородиці із парсуною (зображенням) Богдана-Зиновія Хмельницького буде розташована на стіні, саме над місцем поховання Великого Гетьмана.

Напередодні подорожі до свого постійного місця перебування ікона Покрова Пресвятої Богородиці впродовж дня 1 серпня 2013 року знаходилась поруч з іконостасом в Ставропігійній козацькій церкві Покрова Пресвятої Богородиці на «Мамаєвій Слободі».

Дмитро Корчинський: Майбуття - тільки за антибюрократичною революцією!

Ніщо вартісне не можливо зробити через державні зусилля. Бо державного суверенітету вже не існує. Є бюрократичний інтернаціонал. Одна нація чиновників - у Брюсселі, у Вашингтоні, Києві, Москві, Іраку і Белграді.

Американці поставили себе всупереч власній бюрократії. Як свого часу британці збудували імперію всупереч британській бюрократії. Бюрократія зберігала імперію, проте, заважала її розширювати (поцікавтеся сумною долею Сесіля Родса).
Все нове може постати лише всупереч національній бюрократії, оонівській бюрократії та бюрократії Євросоюзу.

Чиновник Євросоюзу справді має погане ставлення до українців.

До алжирців, до тунісців, до палестинців, до китайців, до японців є в десять разів краще ставлення, ніж до нас. Перед ними є комплекс провини. Перед нами – ні. Їм багато що дозволено. Нам – ні. З пакистанцями не бажають мати клопоту, тому перед ними запобігають. Натомість, з українцями клопоту не буває.

І чиновник Єврокомісії і чиновник жашківської районної адміністрації прискіпуються до нас однаково бо вони однакові.
Наш світ достатньо уніфікований, гармонізований і впорядкований. І це означає, що в першу чергу гармонізований і впорядкований бюрократичний апарат – способи управління. Типаж чиновника – один. Чиновник київського управління комунального транспорту цілком міг би бути брюсельським. Якби якось прихитрився вивчити французьку.

Без бюрократії, без систем управління не може існувати світ. Але великі ідеї впроваджують себе лише через насильство щодо бюрократії.
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru