Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

10 дек. 2013 г.

НАТО готове надати Україні захист від тиску Росії, – генсек Альянсу

У зв'язку з тиском Росії щодо підписання асоціації з ЄС НАТО готова надати Україні поглиблення співпраці у сфері безпеки, заявив генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен , передає Bigmir.

За його словами, підписання Угоди про асоціацію з ЄС першу чергу в інтересах України, так як це сприяє поглибленню її відносин як з Євросоюзом і НАТО. «Признатися, я дещо був здивований прийнятим в Києві рішенням, але поважаю вибір України і той шлях, яким вона бажає збудувати відносини з Євросоюзом і НАТО», - зазначив Расмуссен.

Він уточнив, що ані Євросоюз і ні НАТО не втручається у внутрішні справи окремих держав і вони віддані принципам самостійного вибору державами з приєднання до того чи іншого об'єднання. «Проголошена нами політика відкритих дверей означає, що країни, які бажають стати членами Євросоюзу чи НАТО, повинні відповідати нашим критеріям», - заявив генсек.

Якщо Росія протягом найближчого року посилить тиск на Україну, Грузію та Молдову, бажаючих підписати договір з Євросоюзом, і у випадку того, якщо рішення українського керівництва щодо призупинення підписання цього договору було викликано тиском Росії, то остання порушує підписані нею міжнародні угоди .

«У мене немає детальної інформації про діалог між Києвом і Москвою й це не настільки важливо. Ми сподіваємося, що і Росія буде прихильна принципу, що кожна держава має право самостійного вибору. Ми можемо запропонувати таким державам поглиблення співпраці, в тому числі і в плані безпеки», - зазначив Расмуссен.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru