War in UkraineUp-to-date information on our Facebook page - https://www.facebook.com/Falangeoriental

Nuestros Principios del Nacional-Justisialismo Сristiano >>>

¡Una nación es lo mejor en que se convierte un pueblo!
¡El nacionalismo es la forma más elevada de patriotismo de un pueblo unido en un solo estado!
¡Nacionalismo es imposible sin justicia social!
¡La justicia social es imposible sin un nacionalismo cristiano!
¡Nuestra hermosa herencia y nuestro excelente futuro son las dos bases de nuestro presente constructivo!
¡La dignidad humana, los derechos humanos y la libertad humana solo son posibles en el estado nacional de justicia social!
¡La democracia es la participación de los ciudadanos en su destino común! ¡Y la capacidad de protegerla!
¡Por la libertad, la dignidad y la democracia!
¡Por el honor de la familia, el trabajo bendito y la patria sagrada!
¡Y que Dios, la Virgen María y todos los santos de la Iglesia cristiana nos ayuden en esto!
Jefe Supremo de la Falange Oriental de las Juntas Ofensivas Social Cristianos (FO de las J.O.S.C.)
***
Нация - это то лучшее, чем становится народ!
Национализм - это высшая форма патриотизма народа, объединенного в единое государство!
Невозможен национализм без социальной справедливости!
Социальная справедливость невозможна без христианского национализма!
Наше прекрасное наследие и наше превосходное будущее - две основы нашего конструктивного настоящего!
Человеческое достоинство, права человека и свобода человека возможны только в национальном государстве социальной справедливости!
Демократия - это соучастие граждан в своей общей судьбе! И способность её защищать!
За свободу, достоинство и демократию!
За честь семьи, благословенный труд и священное Отечество!
И да поможет нам в этом Бог, Дева Мария и все святые христианской церкви!
Верховный вождь Восточной Фаланги Хунт Социал-Христианского Наступления (FO of J.O.S.C.)

3 дек. 2013 г.

Олена Семеняка: Задачі консервативного крила в теперішній революційній ситуації

 1. Усім відома аналогія - влада в Україні, як і в США, представлена двома позірно опозиційними партіями, тільки у нас це не демократи і республіканці, а оранжеві та голубі. Прикрий "цикл перероджень" затягнувся, тому час спрямувати народний гнів на розбудову власної державності, а не прихід до влади нових псевдоопозиційних сил на хвилі коливання маятника в бік "оранжевого" Заходу. Інша справа, що гніву як такого і навіть скоординованої націонал-революційної діяльності для цього не достатньо, потрібен проект державотворення і оптимальний вибір зовнішньополітичного курсу з точки зору національних інтересів України.

    Звичайно, для когось вони диктують нагальність революції, для інших - відмову від євромайдану задля стабілізації курсу гривні, однак у ситуації, коли держава як інститут, що володіє монопольним правом на насильство (Вебер), перевершує міру застосування сили, тим самим доводячи одвічне протистояння народу та міліції до рівня потенційної загрози народної вендетти, заклики зберігати спокій не подіють, і потрібні конкретні символічні та реальні кроки, здатні вивести країну зі стану позиційної війни народу й влади. При всій стрімкості розгортання масових протестів та радикальності конфлікту уряду з народом як, взагалі-то, суверена (вимога імпічменту "гаранта Конституції", яка звучить з уст всіх опозиційних лідерів й націонал-революціонерів й скромно прокоментована прем'єр-міністром як ситуація з ознаками державного перевороту), не факт, що їхні вимоги будуть задоволені добром чи силою. В такому разі, питання зміни влади логічним чином постане на наступних президентських виборах, а зараз владі доведеться сформувати контрольні органи для налагодження діалогу з населенням і задоволення хоча б частини його вимог. Інакше буде тільки більше жертв, соціально-економічної дестабілізації й підстав для вимоги відставки уряду та президента.
   2. Парадоксально, але факт: саме затяте відстоювання європейських цінностей та європейського майбутнього, яке стало формальним приводом для демонстрації технічної могутності режиму, в підсумку не тільки вдарило по його легітимності, але й відсунуло тему асоціації з ЄС на задній план. І, відповідно, вивело на передній внутрішні проблеми нашої країни (Лозунг "Банду геть!" замість "Україну - в ЄС!", хоча питання конcтруктивної альтернативи / конкретного і позитивного наповнення програми змін лишається і в першому, і в другому випадку, який насправді завжди був радше замаскованою критикою діючої влади). Тим більше очевидно те, що дипломатична незграбність Януковича, що вивела людей на вулиці, можливо, якраз була правильним (необхідним) рішенням, зумовленим незадовільними умовами асоціації, в яких ніяк не передбачено відшкодування наших економічних втрат від обрання такого курсу, і в цьому сенсі мітингувати на Майдані до тих пір, поки не буде підписано угоду, можна й під стінами Європарламенту, що задає правила гри і має значно більше важелів впливу в ході інтеграційних торгів з Україною.

    Також припинення чи гальмування євроінтеграції дає нам всі можливості та шанси для обрання третього шляху як спроби виступити відносно самостійним геополітичним гравцем і суб'єктом, а не лише об'єктом зовнішніх стратегів, які використовують вісь "Захід-Схід" для вигідного їм роздроблення держави на слабкі й залежні від їхньої пропаганди та матеріальної підтримки зони впливу - перспектива, про яку попереджав геополітик Юрій Липа. "Євроінтегратори" - сумнівний суб'єкт революції та історичних зрушень і навіть суто соціально-економічних перетворень у державі, тоді як "український народ" виглядає у рази природніше в цій іпостасі.

Задача для консервативного крила: надати максимально конкретний та концептуальний вираз стихійному народному незадоволенню та підпорядкувати революційні настрої державницькому, геополітичному і, в ідеалі, метаісторичному проекту, адресованому небайдужим українцям як в опозиційних, так і провладних колах, які вже зараз мають робити висновки про те, що їм не вдасться вирішити ці питання в односторонньому порядку, бо те, що на Майдані з'являється все більше сучасних і не тільки "західноукраїнских" чорно-червоних барв замість оранжевих і потенційно різнокольорових, по-моєму, помітно неозброєним оком.

Коментар "Східної Фаланги": евроінтеграція є єдиною запорукою збереження української державности, й від того, чи вдасться Україні вийти з російської зони впливу, залежить, чи існуватиме нація далі. Заміна гасел із геополітичних на соціяльні означатиме уярмлення України неосталіністською Московщиною. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.