Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

22 нояб. 2013 г.

Тарас Петриненко: Час кличе знову нас! Борні не лякаймося! Бо це - останній шанс!Та й хіба митець не має рації? Його заслуги державою поціновані: звання народного артиста України, Шевченківська премія і т. д. Але чи можете ви де-небудь послухати чудові пісні Тараса Петриненка, а чи піти на його концерт? Скрізь запанував шалений несмак російської попси, від якої вже просто нудить.

Певний час тому фірма "Атлантік" випустила компакт-диск Тараса Петриненка у серії "Леґенди українського року". Проте розповсюджується він дивним чином. Як сказав Тарас, певно, комусь вигідно, щоб диск не дійшов до слухачів, адже його можна привозити у певне місце й продавати із вигодою, але чомусь цього не робиться.

Самому ж немає часу цим займатися. Він і так майже всім, що стосується діяльності "Ґрона", опі-кується сам. Навіть їде за кермом мікроавтобуса. Каже, що продюсери та менеджери з'являються тоді, коли можна від нього щось вкрасти. Допомоги може чекати лише від найближчих друзів.
На його переконання, біда в тому, що нині сила й правда ходять по різні боки вулиці. Сила не має правди, а правді бракує сили. Коли вони об'єднаються, тоді настане просвітлення.

Де б Петриненко не бував з концертами, завжди наголошує, закликає, волає про те, що допомогти українцям стати гідними свого славного минулого, багатовікових культурних надбань і традицій можуть самі українці, тобто, кожен з нас, якщо ми об'єднаємося. Недаремно цього бояться наші вороги. Стараються роз'єднати, розшматувати Україну.

Тарас розповів, як перед поїздкою у східні області в рамках року культури його намагалися переконати, мовляв, там нікому слухати й розуміти українську музику. Але в Донецьку, Луганську їх так зустрічали, як навіть на Галичині не було. Тобто, певним силам вигідно насаджувати так звану відмінність різних реґіонів України, розділити людей.

"Боляче спостерігати, як "падають" такі українські міста, як Львів, - каже Тарас Петриненко, -дуже мало залишилось там українського, а мови взагалі української майже не чути. Така риса українців, як вміння пристосовуватись до обставин, зробила багато лиха. Адже сьогодні далеко не кожна мати змалку вчить свою дитину української мови і в побуті нею послуговується."

Знаємо, що бракує нам вміння відстоювати власну національну гідність, як це роблять поляки, естонці, литовці й інші народи. І поки не навчимося цьому, не буде нічого доброго.

Перефразовуючи вислів А.Тарковського, співак переконаний, що "врятує Україну сором". Сором за те, що нам, як співає у своїх нових піснях Тарас Петриненко, важко дихати в своїй державі. За те, що ми в себе вдома опиняємося на правах абориґенів, "не своїх" на своїй землі.

Тарас Петриненко продовжує боротьбу. За Україну, за її народ. Приєднуймося до нього.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru