Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

2 авг. 2013 г.

Дмитро Корчинський: Майбуття - тільки за антибюрократичною революцією!

Ніщо вартісне не можливо зробити через державні зусилля. Бо державного суверенітету вже не існує. Є бюрократичний інтернаціонал. Одна нація чиновників - у Брюсселі, у Вашингтоні, Києві, Москві, Іраку і Белграді.

Американці поставили себе всупереч власній бюрократії. Як свого часу британці збудували імперію всупереч британській бюрократії. Бюрократія зберігала імперію, проте, заважала її розширювати (поцікавтеся сумною долею Сесіля Родса).
Все нове може постати лише всупереч національній бюрократії, оонівській бюрократії та бюрократії Євросоюзу.

Чиновник Євросоюзу справді має погане ставлення до українців.

До алжирців, до тунісців, до палестинців, до китайців, до японців є в десять разів краще ставлення, ніж до нас. Перед ними є комплекс провини. Перед нами – ні. Їм багато що дозволено. Нам – ні. З пакистанцями не бажають мати клопоту, тому перед ними запобігають. Натомість, з українцями клопоту не буває.

І чиновник Єврокомісії і чиновник жашківської районної адміністрації прискіпуються до нас однаково бо вони однакові.
Наш світ достатньо уніфікований, гармонізований і впорядкований. І це означає, що в першу чергу гармонізований і впорядкований бюрократичний апарат – способи управління. Типаж чиновника – один. Чиновник київського управління комунального транспорту цілком міг би бути брюсельським. Якби якось прихитрився вивчити французьку.

Без бюрократії, без систем управління не може існувати світ. Але великі ідеї впроваджують себе лише через насильство щодо бюрократії.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru