Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

1 июн. 2013 г.

Отаманщина

Отаманщина є одним із ключових компонентів української ментальності. Де два українці - там три гетьмани. Нажаль, більшовики допомогли нам забути це, викосивши з кулеметів цвіт нашої нації - отаманів. Не письменників, не політиків, не науковців, а саме отаманів. Саме отаман стоїть з шаблею в руці на сторожі спокою, поки хімік змішує реагенти, а поет переводить папір. Пропаде отаман - хіміка і поета здує вітром, занесе під чужі знамена до чужих академій працювати на благо чужих вождів.

Отаман - ота містична сила, отой витвір козацтва, який пережив козацтво і його замінив. Отаман міг не вміти читати чи писати, але він знав чиї ноги не можуть топтати його землю. Сучасний люд навчився читати, писати і навіть перемножувати дроби і обчислювати інтеграли, але вже не зуміє так махати шаблюкою. У отаманів була своя проста правда, проста настільки, що її навіть можна було пояснити звичайним людям. А інколи, навіть і політикам...

Отаман - це пасіонарний згусток народної енергії, вусатий дядько який ховає кулемет на горищі в очікуванні великих змін. Перед 1918-м роком такі хлопці, колишні прапорщики і унтер-офіцери повертались додому і ставали маршалами у масштабах своєї губернії.

Можна знищити державу, апарат примусу, знецінити валюту, розбити армію - отамана ж треба ловити довго і ще довше витирати в народу пам"ять про нього. Отаман - це людина, а держава - це купа людей. Як казав Ніцше, помилки однієї людини - це виняток, помилки цілих партій і груп людей - це правило.

Опісля читання цих рядків можна тужливо відсьорбнути оковитої з чарки, смачно розлягтись на дивані, і заснути, ніжно матюкаючи совєтську власть. Де два українці, там не зовсім три гетьмани. Там один той що лежить на печі, і один той що лежить на печі, сховавши ножа під подушкою. Настане час - перший так і лежатиме, а другий піде в отамани...

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru