Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

15 июн. 2013 г.

Внуки генерала Грекова: Русскоязычные украинские националисты (РУН) прошли боевое крещение

18 травня 2013 р. організації "Спільна справа", "Наступ", "Тризуб" та "Російськомовні українські націоналісти" спробували встановити наметове містечко в Києві на Софіївській площі. Невдовзі з півсотні активістів були розігнані п"ятьма сотнями беркутівців.

Для РУН це перший серйозний крок вперед. На фоні дій Свободи,УДАРу,Батьківщини та бійки коло БТРа, ця подія наче якось мало висвітлена. РУН почав гучно і красиво - зі спроби влаштувати "новий Майдан". Те, наскільки затребувані ці дії було видно по ажіотажу, який викликала акція серед співробітників МВС і ригівських провокаторів, що тирили намети у мітингуючих.

Російськомовні українці це теж українці. У їх серцях палає вогонь любові до України і готовність до боротьби за неї.

Щодня нові люди з Донбасу,Криму,Харкова,Дніпропетровська та Одеси стають на шлях патріота України.

Не вдасться Коліснічєнку записати усіх жертв русифікації до лав патріотів Росії.

Поки про РУН знають мало.

Але де знають - там обов"язково висловлюють свою солідарність з ними.

Цей рух безумовно ще себе покаже не один раз. І може колись, РУНівці першими встановлять прапор національної революції на дах Верховної Ради.

Бойове хрещення більше нагадувало сувору ініціацію у старовинних кшатрійських культурах - адже жорстокість мусорви по відношенню до тих, хто намагався лишень встановити намети, нагадувала тортури.

Менше з тим - уявляю, який вереск здійматимуть поцдеми, себто ліберали, хворі на беззубу та безпечну для ворога русофобію - адже якщо людина не говорить вкраїнською, то патріотом вона не є автоматично. Мовляв, без мови не має нації - приклади галісійців, ірландців, валійців, шотландців їх не переконують, бо вони не знають, де це.

Те, що російськомовні хлопці рятують честь України в бійках проти озброєного спецназа, цю публіку, також, не вражає.

У Валентина Мороза прочитав, що один із героїв війни за українську Галичину-1919, автор тієї мілітарної операції, яку галичани називають Чортківською офензивою, вправний ляхобоєць, один з кандидатів на гетьманську булаву та приятель українських фашистів, генерал Греков проводив наради зі своїм галицьким штабом російською мовою... Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru