Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

19 июн. 2013 г.

Український Національний Союз


Закінчився третій політичний сезон з моменту створення Українського Національного Союзу. Вважаю саме час підбити підсумки нашої боротьби за останні роки.

Останнім часом УНС зазнав масованої Інтернет-атаки з боку ВО "Свобода" та її прихвоснів, а також з боку москальских шовіністів та виродків-антифашистів.

Але найболючішим, звичайно, для нас є зрада з боку тих політичних сил, які називають себе націоналістами. УНС завжди займав чітку ідеологічну позицію з приводу патріотизму і відношення до українського народу, мови, культури. Тепер же нас звинувачують в якомусь антиукраїнстві і зраді національних інтересів. До того як ВОС пройшла до парламенту ми часто проводили спільні акції зі «Свободою» та її структурними підрозділами, на кшталт "Соколу" та "Патріоту України", на своїх ресурсах вони нас називали не інакше як побратимами. Але все змінилося після того як ВО "Свобода" пройшла до парламенту. Розпочався процес поглинання "Свободою" всіх малих націоналістичних організацій. Але на шляху у ВОС стояв маленький, але чесний Національний Союз. На відміну від багатьох інших націоналістичних організацій УНС не ліг під «свободу» і не пішов в її фарватері.

Коли ми запропонували "Свободі" свою підтримку, дехто з депутатів ВОС гордовито заявив, що ми повинні розпустити Український Національний Союз і влитися у ВО "Свобода". Звичайно ж про таке не може бути й мови. УНС має свою історію і свої погляди, які багато в чому не співпадають з поглядами "свободівців". Наприклад, УНС виступає за об'єднання всіх білих народів, ВОС є сепаратистами і вважає, що україномовні кавказці і негри нам ближче росіян. Коротше кажучи, спілкування між нами не склалося. Після того як "Свободі" не вдалося втягнути і поглинути УНС, почалася хвиля провокацій, метою яких була дискредитація Українського Національного Союзу. Ми були оголошені українофобом, агентами СБУ, маргіналами і іншими поганими словами.

На нас хотіли повісити всіх собак і зробити козлами відпущення за всі промахи ВОС. А  тепер подивимося на діяльність Українського Національного Союзу. Самі робіть висновки.

Нас називають ворогами УПА.

Саме УНС та наші союзники з Спілки Української молоді вже протягом трьох років проводять марш УПА в Харкові, на якому до речі ВО "Свобода" та її активісти не коли не були присутні, тому що бояться отримати від українофобів по пиці. Активісти ВОС їдуть до Києва, де спокійно і безпечно.

Саме Український Національний Союз неодноразово проводив акції на підтримку УПА, проти українофобських організацій на кшталт "Трудовий Харківщини", ПСПУ та КПУ.
Де були активісти ВОС та їх дармоїди? Їм потрібен тільки піар, там де не можна попіариться, а там де можна отримати по пиці активістів ВОС не зустрінеш. Вони бояться за свої шкурки. Тому що вже не раз отримували.

Нас називають ворогами української мови і культури.

Активісти УНС займаються просвітницькою діяльністю і не раз проводили акції на захист української мови і культури. Саме активісти УНС прийшли на допомогу "Просвіті" коли ВО "Свобода" захопила офіс останніх у Харкові.

Наша позиція "більш м'якої українізації" пов'язана лише з тим, що ми вважаємо "тотальна українізація", за типом свободівської, викликає відторгнення у жителів східних регіонів і лише підштовхує їх на проросійські позиції.

Нас називають агентами системи.

Слід зазначити, що керівний апарат УНС неодноразово притягувався до кримінальної та адміністративної відповідальності. Декілька людей навіть були поміщені під варту, а декілька і зараз перебувають на нелегальному становищі. А скільки з людей з керівництва ВОС, яка так кричить на всіх кутах про свою опозиційність, були репресовані? Жодного! Отже влада не бачить в них опозицію або конкурентів.

В останні місяці ми побачили безліч публікацій спрямованих на дискредитацію Української Національної Союзу та його лідерів. Як показав час всі вони виявилися брехнею і замовними статтями. УНС завжди показував себе як організація, що діє на благо Української Держави і українського народу на противагу ВО «Свободі», дії якої спрямовані тільки на розкол українського суспільства.

Залишаючись єдиним конкурентом ВО «Свободи» в націоналістичному русі Український Національний Союз і надалі буде зазнавати подібних атак, тому розглядаємо їх лише як спробу дискредитувати і ліквідувати конкурента. Ми обіцяємо – що всі хто розколює українське суспільство та шкодить українському народу будуть покарані. І «свободівці» з їх сателітами отримають гідну відповідь.

Боротьба триває!!Слава Україні!

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru