Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

24 мая 2013 г.

Дмитро Корчинський: Будуйте свою вогневу позицію у скелі, а не в піску!

Браття, теологією треба цікавитися більше, ніж революцією, зміцнюватися у вірі, і тоді ми зі здивуванням побачимо, як конституційний лад, Москва і безпілотники НАТО самі впадуть нам під ноги. Будуйте свою вогневу позицію у скелі, а не в піску. Я вжив слово «здивування». Бо через здивування ми починаємо вірити й дивного очікуємо від Бога. «Вони дивувалися і славили Його» - такий вираз зустрічається в Євангелії, бо Христос дивував.

Каюся: я недолюблюю використання церковно-слов'янської в богослужінні, бо звичні «слов'янізми» крадуть половину сенсу, саме ту його частину, де філософія є технологія. Слово «таїнство» насправді значить те, що звучить – таємниця. Найважливіша частина богослужіння і віри – таємнича, нез'ясована, раптова. Саме тому, коли нам здається зрозумілим віровчення, коли ми вже не очікуємо несподіванок, не боїмося таємниць, «страшних Христових таїн», ми помиляємося найбільше. Відправа – дуель. Все може статися, і перемога, і поразка.

Коли мистецтво занадто технологізоване, або навпаки, примітивізоване, коли воно не дає здивування від таємниці – воно не мистецтво (з фокусу починається мистецтво, і фокус має в ньому завжди залишатися).

Ми можемо обрати для себе побутове, але найефективніше – щоранку виходити в таємниче життя з готовністю зіткнутися з дивовижним.

Перемога дається тим, хто шукає Бога, а не успіху. Перемога глобалізму над арабськими диктатурами – закономірність. Перемога правовірних над глобалізмом – чудо, отже саме з чудом і варто вибудовувати свої стосунки, чудо покладати в основу революційної теорії. Амінь.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru