Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

23 янв. 2013 г.

Іван Пелипишак: Про основну біду на постсовєтському просторі

Найбільшими проблемами Росії, як запевняють деякі дослідники, є "дуракі і дарогі". Цю крилату фразу кому тільки не приписували і Гоголю і Салтиковцу-Щедріну і ін. російським митцям проте не важливо хто сказав, важливо що це правда.

На запитання "чому у вас такі дорги? " ми доволі часто любимо відповідати: "тому що ми бідні", а чому бідний - як правило - бо дурний...народ скаже - як завяже.

Та не зовсім про дороги і бідність йтиме мова, я хочу привернути увагу шановного панства до іншої проблеми, причина якої мабуть, у тому що ми не просто дурні, а дуже дурні і живемо в такій собі "странє дураков", вічно надіючись знайти "полє чудєс"...ну штоб нє работать і била калбаса і сєльодка (бажано) і водка (обовязково), а мова піде про ...про памятники України.
Цікава на перший погляд тема, особливо на наших постсовєцьких теренах. А так сталось, що ми із вами (хочемо того чи ні) живемо на постсовєцьких просторах, і дураки з дорогами не тільки проблема Росії, а наша теж. Та давайте бліже к тєлу, як говорять наші сусіди москалі. А цікава ця тема, у першу чергу, мабуть тим що ніде в світі, мабуть, немає стільки різнопланових, іноді ідеологічно несумісних памятників як у нас. От приміром візьмемо типову ситуацію, де в звичайному, на перший погляд, західноукраїнському селі можуть стояти памятники Степану Бандері та якомусь продажному поліцаю-НКВДшнику що воював із підпіллям, або поруч із могилою воїнам УПА (могилу як правило відновили в постсовєцькі часи) стоїть памятник радянським воїнам "визволителям" що загинули від рук "националістічєскіх бандітов". Рядові здавалося б факти, а як підкреслюють наші з вами глупства.

Та найбільше мене вразив інший факт, адже виявляється, за даними статистики, в Україні і Росії н6араховується понад дві тисячі памятників Лєніну і близько тридцяти тисяч бюстів, близько шести тисяч вулиць, майданів і площ носять імя "Вождя мірового пролєтаріата", у багатьох містах ідоли йому стоять на центральних площах міст,не виключенням є Київ, де на Пл.Льва Толстого височіє лисоголова постать вождя. І здавалося б усім давно відомо, що Лєнін-Улянов був хворою людиною, напівбожевільним садистом і антигуманним виродком, про що свідчать численні документи.

Найабсурднішою, на мою думку є позиція РПЦ, яка і Сталіна і Лєніна вважають собіратєлямі земєль русскіх, та й взагалі, в країні, де переважна більшість вважають себе православними - памятники людині, що усяко боролась із релігією загалом і з православієм зокрема, причому з останнім особливо...Як відомо Лєнін доволі лояльно ставився до католицизму, мусульманства чи навіть буддизму, у 1918 році він навіть мав намір заборонити православя- замінивши його католицтвом - отакий от защітнік праваславія і сабіратєль земель...Дальше-больше, як говорять наші північні сусіди, що розділили із нами цю ленініану...Якось до рук мені потрапив документ, датований першим травня 1919 року, де Лєнін пише Дзержинському "Нєобходімо как можна бистрєє пакончіть с папамі і рєліґієй. Папов надлєжит арєстовивать как контрєволюционєров і саботажніков, расстрєлівать бєспощадно і повсємєстно. І как можно больше. Церкві подлєжат закритію..." І таких документів, що стосуються РПЦ - хоч греблю гати, так що за церква сьогодні в Росії, що доволі лояльно та стримано тавиться до ідолів найбільшому іконоборцю та злосному борцю з християнставом і православієм зокрема? І чи церква це, а чи може напівпідпільний відділ напівсекретного КГБ-ФСБ???

Не менш відомим є факт того, що Лєнін, мяко кажучи, недолюблював російський народ. По перше у нього, як відомо, не було жодної краплини російської крові, а по друге - у своїх посланнях і пісівах привіатного характеру про російський народ він говорив тільки у принизливій формі, а такі словосполуки як "русскій дурак", "русскіє ідіоти" не рідкість в його листах і резолюціях, що стосувались винищення російського козацтва. Зокрема, на лист Дзержинського про мільйон полонених казаков він наклав резолюцію "расстрєлять всєх до єдіново", причому розстрілювати Лєнін пропонував за все і за "нєрасторопность", і за "ротозєйство", за "нєрадівость", "нєряшлівость", за "нєявку" і т ін.

Я не знаю що б міг учинити цей садист проживши на декілька років довше, отримавши реальну і сильну владу (мабуть Гітлер з Сталіним "померклі б"), але Росія і Україна захлинулись би у власній крові, мабуть.

Отака то наша із вами історія, спільна історія, наголошую, двох народів, що сьогодні живуть окремо, але на спільному, постсовєцькому просторі, ми іноді сваримось, іноді звинувачуєм один одного у своїх бідах, але насправді основною нашою бідою є наша з вами дурість, внаслідок якої і процвітають інші наші проблеми. Так вот і живьом, як кажуть масквічі, щодня проходимо повз памятники своїм мучителям, дехто навіть регулярно приходить на поклон ідолу, дехто (як от запорізька громада) будуємо нові памятники катам, а потім шукаємо причину своїх бід то в злосних америкосах, то в клятих москалях, то у невдалому географічному положенні і т ін.

А причина виявляється у іншому, у тому, що дурні, такий от замкнутий цикл: "чому бідні - бо дурні, чому дурні - бо бідні". А ви як думаєте, панове і гаспада???

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru