Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

2 янв. 2013 г.

Іван Пелепишак: Про все і ніпрощо, або Буття без ніщо

В одній зі статей, здається, Андрія Кокотюхи побачив доволі цікаву статистику, що основний виборець ПР не те, що виключно рафіноване бидло, але так, мяко кажучи люди із середньою професійною освітою "іже с німі"...

Я не знаю настільки вірною є дана статистика, оскільки не стовідсотково довіряю усяким там соцопитуванням, бо знаю як їх проводять більшість соціологів, але виходячи із того, яку рекламу робили ті чи інші партії, то слід сказати, що уся вона розрахована на цей прошарок населення. І справа навіть не у тому, що більшість населення у нас без вищої освіти (що зовсім не так), а у тому, що переважна більшість людей із дипломами про вищу освіту нічим не відрізняються від тих, у кого її немає, а якщо порівнювати їх зі старшим поколінням, яке називали читаючим, то...

Що ж до бійок у стінах ВРУ, то не став би я дуже дивуватись цьому, адже більшість наших депутатів отримували вищу освіту саме в часи незалежності, або пізньосовкові, тобто це інтелектуальний рівень середньостатистичного радянського столяра чи сантехніка (зверніть увагу на слово середньостатистичного, бо серед цих людей є й такі, що читали книги не тільки у школі і серед цих книг були і приміром Ніцше, Шопенгавер, а можливо і Сартр з Деррідою )...

Ви спробуєте мені заперечити, буцімто не можуть серед півтисячі щасливчиків бути люди з ницим інтелектом. І я погоджусь із вами - не можуть, загалом, але, як бачимо - є, і все це обумовлено простим, як на перший погляд, законом, адже середньостатистичний громадянин (не обовязково України) - не естет і суперінтелектуал, а швидше навпаки, причому в 90 випадків зі ста - навпаки, тому чим демократичнішим буде наш із вами вибір, тим менше "аристократів духу", та багатих інтелектом людей буде серед керівників держави.

Ні-ні, не подумайте, я не намагаюсь виступати проти демократії, призивати до тоталітаризму, авторитаризму чи банальної аристократії, адже навіть у часи самодержавства та всепоглинаючої "влади кращих" т.зв. рицарями чи дворянами (якщо вам завгодно) були не завжди люди з неймовірною ерудицією та всеохопними розумовими задатками. Бувало і навпаки, причому переважно, переважно це були люди, що могли вправно орудувати мечем - спочатку, а пізніше тупо за походженням, причому, враховуючи постійні розїзди, бойові виходи чи військові походи цих лицарів серед їх потомків нерідко росли діти свинопасів чи двірцевої прислуги. І за т.зв. законом підлості, а іноді при допомозі "легкої руки" "вірної" дружини нащадками володаря нерідко ставали потомки свинопасів і козо..бів, я уже не говорю про те, якими пройдисвітами, дурисвітами та моральними виродками переважно були істиннокровні дворяни, що при допомозі насильства, обману та іноді вишуканого шахрайства ставали "доблесними", "хоробрими", "хитромудрими" і тп. Тому міф про доброго і народолюбивого господаря імператора визрів у думах народних виключно як мрія, або тупо "заказуха" від тирана.

А що ж робити?, - скажете ви, і хто винен? - скажете. А винні ми із вами, бо замість того, щоб виховувати високоморальне суспільство зі всіма витікаючими, намагаємось робити вигляд що так чинимо, але спідтиха підказуємо своїм вихованцям, що потрібно бути скритими, брехливими, егоїстичними та іноді, якщо того потребують обставини - жорстокими, змалку ми виховуємо дитину за допомогою обману насильства та шантажу, і це нормально, оскільки це дієвий провірений тисячоліттями спосіб, причому одобрений усіма (чи майже усіма) іменитими педагогами, далі, коли дитина уже починає розуміти "что чакоє хорошо...", ми, немов би не помічаючи цього, продовжуємо виховання у тому ж дусі, оскільки так, мабуть, легше. Цей же спосіб дитина починає застосовувати до свого оточення, і знову ж бачить, що він дієвий, далі ми стаємо дорослими і не бачимо іншого способу окрім того ж банального насильства, обману та шантажу... і так із покоління в покоління ці способи ми застосовуємо для усмирнення слабших та підкоряємся сильнішим завдяки їм же (способам).

Ми з вами живемо у світі, де правлять "злочин і кара", а не милосердя і благодать, де не підставляють ліву, а натомість б'ють у ніс, де не "ми з тобою одної крові", а "Гомо гоміні люпус ест", але у цьому, мабуть, і вся краса нашого з вами життя, яке не міняється ніколи, не дивлячись на всякі "-ізми" і "-кратії", які не в змозі пригнітити те первісне, тваринне... Завдяки чому ми хочемо в ліс... скільки б нас не "кормили"...

(с) Іван Пелипишак, комендант Галицької колони УФ

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru