Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

16 авг. 2012 г.

Бережи Україну - Націю нашу єдину!Хочу ЩЕ! Guardar en Ucrania! Nuestra nación única! (Rap Nacionalista)

БРАТСТВО: Правда про злих совків і добрих росіян

Любі діти!

 Зараз дорослі навчають Вас, що росіяни дуже злі та їдять неслухняних діточок. Це правда – неслухняних діточок їдять, але зовсім не росіяни, а совки! Ці совки дійсно дуже люті – вони перебили росіян і тепер живуть у Москві та Пітері замість них. Зараз вони хочуть перебити нас і жити в Києві та Львові замість нас. Вони нахабні, бо кажуть буцімто вже живуть в Одесі, Дніпропетровську, Харкові та десь у Донецьку.

Це нахабна брехня: в Одесі та Дніпропетровську жили добрі жиди, які складали красиві вірші та пісні. Коли совки почали вбивати жидів, найбільш розумні з жидів втекли від совків до Америки або Ізраїлю. А найбільш дурні – приєдналися до совків і стали звати себе «русскімі» або «советскімі» людьми. Жидів, яких совки не вбили, вони примусили забути рідну мову – ідіш і заборонили співати нею красиві пісні. А красиві жидівські пісні переклали мовою совків, тепер їх співають як «совєтські», або навіть «російські».

Те ж буде і з вами – коли ви дасте себе одурити совкам, а також не слухатиметеся батьків, не ходитимете до церкви, та не чиститимете зуби. Коли ви все це пообіцяєте робити, я розкажу вам, які були росіяни та як вони ставились до нас.

Отже, ви вже знаєте, що росіян уже нема, вони вимерли. Як виглядали росіяни та як звучала російська мова, ви можете побачити в корейському фільмі «Російська кава» (2012 р.) – це одна з найбільш достовірних реконструкцій росіян. Зі старих російських книг – це такі книги, які написані російською мовою – а не мовою совків, ми знаємо, як росіяни до нас ставилися. Вони нас любили та вважали за старших братів. Нехай батьки прочитають вам ці статті, а ви намалюйте – якими росіяни уявляли нас. Статті з російської енциклопедії Брокгауза та Ефрона http://104207.bratst00.web.hosting-test.net/ua/tvori/4509-dityam-za-rosiyan 

От: БРАТСТВО.info

Відозва II-го Великого Збору Українських Націоналістів (cерпень 1939 р.)

Націоналісти Українці!
Українським народом після довгих років неволі відновлені та його іменем проголошені державно-правні акти Самостійності й Соборності України — існують і зобов'язують нас!
Героїчною смертю тисячей і тисячей борців закріпили ми їх у наших душах і чинах. І хоч хвилево нас переможено, то духово ми знову стали деревним народом.
...Володіння Сходом Європи колись належало нам. Перша Великокнязівська Київська Держава, Галицько-Володимирська Держава й Гетьманщина Богдана залишили нам світлі традиції.
Черпаючи в героїці й трагічній величі нашого історичного минулого силу для відродження нації — теперішній керівник боротьби українського народу, Організація Українських Націоналістів, піднялася зруйнувати окупації здвигнути Українську Державу.
... Ми горді, що ОУН вийшла з рядів фронтових вояків — учасників нашого збройного Визвольного Зриву.
З чину, з крови й смерти для ідеї зродилася нова Віра українства — Український Націоналізм!
... Виховати політичних та громадських провідників у дусі націоналістичних ідеалів, які потрапили б зорганізувати народні маси для організованого чину і були б взором усіх особистих і громадських чеснот — це наше повсякчасне завдання.
Перевиховати нарід у націоналістичну спільноту, виплекати націоналістичну людину волі, чести й посвяти, створити новий, героїчний тип українця - це вічне завдання націоналізму.
Або українство стане націоналістичне, або ми останемо рабами!

Третій Надзвичайний Великий Збір ОУН (серпень, 1943)

Третій Надзвичайний Великий Збір ОУН (1943) відбувся 21-25 серпня 1943 р. в Козівському районі Тернопільської області. На ньому була затверджена лінія Романа Шухевича — Дмитра Клячківського на створення повстанських формувань (УПА) і відкриту збройну боротьбу проти «двох окупантів-імперіалістів» — III Рейху і СРСР. Становище Р. Шухевича в керівному середовищі визвольного руху значно зміцнилося. Йому вдалося подолати спротив М.Лебедя і М.Степаняка, котрі виступали проти активізації дій УПА на протибільшовицькому фронті, вважаючи, що це «призведе до масового знищення українського народу», і накреслити заходи щодо подальшої розбудови структур і запілля повстанської армії, підвищення її боєздатності. «Тур» (Р.Шухевич) зумів також переконати учасників III НВЗ в необхідності демократизації політичних та ідеологічних засад ОУН, зробити їх зрозумілими і прийнятними для самостійницьких елементів Наддніпрянської України.
Крім того, обійнявши посади Голови Бюро Проводу ОУН і Головного Командира УПА, «Тарас Чупринка» (таким стало нове псевдо Головного Командира) запобіг намірам «Клима Савура» (Д.Клячківський) та деяких волинських діячів поставити УПА вище ОУН, оголосити УПА «найвищою і єдино-суверенною владою на звільнених землях України».

Програмні постанови

Програмні постанови Третього Великого Збору ОУН
У серпні 1943 року відбувся Великий Надзвичайний Збір ОУН. Дворічний період, що розділяє Третій Надзвичайний Збір від Другого звичайного, є особливою епохою в історії Організації. Німецько-більшовицька війна докорінно змінила політичні відносини в Україні і створила нову ситуацію у політичному світі. У нових відносинах наш народ, наша земля з її багатствами стали метою обох воюючих імперіалістів і територією найзапекліших воєнних подій. Розраховуючи на власні сили, український народ боровся і бореться надалі проти двох сильних та жорстоких напасників.
ІІІ Надзвичайний Великий Збір ОУН розглянув минулу боротьбу і розробив плани на майбутнє. Друга імперіалістична війна вступила у критичну фазу. Ми знаходимося напередодні великої години національних революцій, які покладуть край злочинницьким війнам імперіалістів і зітруть з лиця землі тюрми народів імперії.
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru