Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

27 мая 2012 г.

Ігор Слісаренко: Засторога всім олігархам-"покращувачам життя вже сьогодні"

Цього дня у 1960 р. у Туреччині стався військовий переворот і заарештовано уряд правлячої Демократичної партії Аднана Мендереса, що у продовж 10 років здійснював неоліберальні реформи. Особливо боляче вони вдарили по селу, призвівши до масового обезземелення та згону селян за несплату оренди поміщикам (75% врожаю). Сам Мендерес - великий землевласник - хвалився "реформою", в результаті якої кільком тисячам щасливчиків дали наділи із правом викупу. Набагато більше число селян захоплювало поміщицькі землі і зі зброєю оборонялося від поліції. Десятки тисяч потрапили до в"язниць "за порушення прав власності". 
Мендерес проголосив політику "відкритих дверей" іноземному капіталу та активної участі в НАТО, Багдадському пакті і ін., відправляючи турків воювати в Корею та надаючи базу для інтервенцій в Йорданію, Ліван, заколоту в Сирії. Врешті, саме з Туреччини вилетів американський літак-шпигун У-2, збитий над СРСР 1 травня 1960 р. Більшість Мендереса у парламенті прийняла ряд законів "проти комуністичної пропаганди". Так, викладачам університетів було заборонено публікувати у пресі статті на політичну тему. До карного кодексу ввели статті 142-144 про застосування смертної кари до "комуністичних агітаторів", під визначення яких потрапили і активісти товариства миру, і взагалі всі, хто публічно заперечував покращення. З початку 1960 р. у країні не вщухали робітничі, студентські та курсантські демонстрації і зіткнення з поліцією, якій уряд видавав великі суми готівкою для розподілу за невдячну працю. 
27 травня 1960 р. Таємний комітет молодших офіцерів дав наказ військам Анкарського і Стамбульського гарнізонів зайняти стратегічні об"єкти і заарештувати уряд та депутатів правлячої партії - "за порушення конституції та принципів Ататюрка". Влада перейшла до Комітету національної єдності на чолі з генералом Гюрселем, екс-командувачем сухопутних військ, який до того гучно пішов у відставку на знак протесту проти політики Мендереса. Рік по тому самого Мендереса, міністрів закордонних справ і фінансів повісили за вироком військового трибуналу.

Слава героям!

Андрій Долуд (фото часів Другої Світової війни у формі Нач.Штаба Парашутної бригади-Група "Б" УНА кінець 1944 року.)

В 1917-1918 — член Української Центральної Ради. 13 листопада 1918 на чолі козацького загону імені Івана Гонти, сформованого з наддніпрянських українців, прибув на допомогу галицьким військам у Львів.

Брав участь в українсько-польській війні 1918—1919. З кінця 1918 командував Янівською (другою) бригадою УГА, яка відзначилась у боях з польскими частинами на підступах до Львова, в ході Вовчухівської операції 1919 та Чортківського наступу 1919

З грудня 1919 до травня 1920 — начальник штабу Армії УНР під час Першого Зимового походу. 1920 року командував 5-ю Херсонською дивізією Армії УНР.

У 1942 році очолював Українське Визвольне Військо, що формувалось у складі сухопутних сил німецької армії (Вермахту). З 1943 року призначений командиром Запорізького загону Українського Вільного Козацтва (Ost-Nachschub-Bataillon 651) у складі Вермахту, який у 1945 р. увійшов до складу 2-ї Української дивізії Української Національної Армії (УНА).

У 1944 році- член Козацького штабу генерала А.Шкуро, співробітничав із А.Власовим.

Після 1945 року емігрував до Латинської Америки.Помер 6 вересня 1976 р., похований у Куритибі, штат Парана, Бразилія.
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru