Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

21 янв. 2012 г.

Сергій Чаплигін: Fides habet onus - Віра зобов'язує

Господь ніколи не обіцяв нам земних успіхів.Істинна сила Христова буде виявлена цьому світу в його останнійдень.І цю силу ми бачимо очима Віри.Бо перемога дається тим, хто шукає Бога, а не успіху.Браття!Наша Віра має не тільки зберігатися незмінною, а й розумітися. Вона повинна давати відповіді на нові питання,щовиникають за нових життєвих ситуацій та випробувань.
І для цього нам потрібно визначити наболілі проблеми сьогодення та дати на них відповідь згідно з вимогами Єдиної Істини Христового Євангелія. А не піддаватися песимізму та не залишатися в мізантропічній відокремленості та сектантському заспокоєнні власної праведності.
Потрібно нарешті відкинути свої коливання та рефлексії та замінити тїх чітким розумінням Віри.
Бо всі знамення часу вказують, що “тайна беззаконня вже в дії! “ (2 тСол. 2:7)
Нам не дано знати часу Другого пришестя, але ми маємо бути постійно напоготові, очікуючи його.
Але “день той не настане, коли не прийде раніш відступлення”.(2 Сол. 2:3)
Сьогодні відступлення (апостасія) визначається суто в соціальних термінах та суспільно-політичному устрої.
Тому, кожен, хто сприйняв повноту Христового вчення, має знаходитися в протистоянні цій соціальній реальності.
І це протистояння має нести в собі абсолютний характер.

Бо всі ми очікуємо воскресіння мертвих та життя майбутнього віку. Амінь.

Fides habet onus - Віра зобов'язує.

Сергій Чаплигін: Наш шлях буде легким


Виходячи на вулицю ми помічаємо, що народу все одно. І ми йому не потрібні. Хай, це нас не бентежить – навпаки, це має нас веселити. Якби ми жили в суспільстві активних свинопасів – нам було б значно важче. Десятки років потрібні щоб виділитися по серед народу, який звик активно проявлятися, як скажімо, французький чи американський. В Україні все можна зробити за кілька тижнів, за рік, може за два. Рихле суспільство.

Мова не йде про те, щоб підняти мільйони – це нікому не потрібно, куди дівати той мільйон? Ми живемо в умовах неофеодалізму. Дев’яносто п’ять відсотків населення не цікавиться нами, не цікавиться ними, не цікавиться культурою, не цікавиться економікою і не цікавиться політикою.


Ми працюємо на п’яти відсотках населення. Десяток тисяч чоловік достатньо, щоб поміняти все. Вони не опираються їм, - вони не будуть опиратися нам. Те, що ми живемо в суспільстві, яке не прагне – в цьому і є наш найбільший шанс, і цей шанс треба використати. Я не знаю, кому іще коли вдавалося прийти і одержати таке класне суспільство і такі класні умови для зростання. Більшовики змушені були витримати дуже важку громадянську війну – бо вони потрапили в активне суспільство. Після першої світової війни всі вміли стріляти і робили це з великим задоволенням. Гітлер потрапив у дуже активне суспільство і тому наробив купу дурниць. Апостоли свого часу (якщо ми забудемо на мить, що з ними було Слово і все відбулося через чудо, а розглянемо тільки соціально-політичний аспект їхньої діяльності), потрапили в гіперактивне суспільство, і їм було надзвичайно важко. Всі вони не могли навіть мріяти, щоб прийти на порожнє місце, на безриб’я.

А нам поталанило. Якщо ми зараз не скористаємося цим безриб’ям - це значить, що ми самі – свинопаси. А з цим неможливо погодитися.
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru